2752
2734

من الان سه ساله که عقد کردم 

شوهرم سه ماه دیگه خدمتش تموم میشه 

ولی خانواده شوهرم چون تازه برای دخترشون جهیزیه خریدن پولشون ته کشیده 

فکر نکنم بتونن تا یک و نیم یا دو سال دیگه عروسی بگیرن

خیلی اعصابم خورده 

ازدواج خواهرشوهرم باعث شد خیلی دستشون خالی بشه

وای سه سال خیلی زیاده 

منم سه سال عقد بودم 

بنظرم فشار بیار دیگه سرو ته رو جمع کنین..شماهم یکم ساده تر بگیر بزار عروسی کنین بره

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی چی؟؟؟؟

منظورم اینه درک شون کنید...خودتون و بزارید جای اونا...اینجوری راحت تر با مسئله کنار میاید...

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
منظورم اینه درک شون کنید...خودتون و بزارید جای اونا...اینجوری راحت تر با مسئله کنار میاید...

زندگی اینابهم‌بریزه ایا اونا خودشونو‌میزارن‌جای این بنده خداها؟!

۳سال عقد خیلیه حالا الان شوهرش سرباز بوده ازهم‌دور‌بودن دلشون براهم تنگ میشده از سربازی بیاد چی؟ایا اوضاع ب همین‌منوال ادامه پیدا خواهد کرد؟

برای پسر عمه م دقیقا همچین اتفاقی افتاد

تودوران عقدشون خواهرش عروسی کرد و. کلی هزینه ی جهزیه ش شد

پسر عمه م و خانمش رفتن سرخونه زندگی شون( چون خانمش برای شهر دیگه ای بود و رفت و امد و دوری اذیتشون میکرد) بعد از یک سال و نیم که باهم زندگی کردن قبل عید جشن عروسیی مفصلی گرفتن

کلی هم به همه خوش گذشت

برای پسر عمه م دقیقا همچین اتفاقی افتاد تودوران عقدشون خواهرش عروسی کرد و. کلی هزینه ی جهزیه ش شد ...

یعنی بنظرت صبر کنم؟؟

دقیقا به محض اینکه ما عقد کردیم بعد سه ماه خواهرشوهرم گفت‌میخوام ازدواج کنم 

مادر و پدرش خیلی مخالفت کردن ولی نشد 

مجبور شدن زودتر براش جهیزیه بگیرن بره سر خونه زندگیش

2706