2752
2734

گلو درد دارم چند وقته خوب نمیشه هرکاری میکنم 

درحدی که تو بلع مشکل پیدا کردم 

داخل گلوم داشتم با چراغ قوه نگاه میکردم یه چیزایی مثل جوش سفید زده خیلی استرس گرفتم به نظرتون غیر نرماله؟ 

یه راه حلی بدین برای خوب شدن گلوم 😬خیلی دارم اذیت میشم 

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگ چرک هست پنی سیلین بزن زودتر خوب میشه 

ممنون 

یه سری جوش حالت سفید زدم ته گلوم 

طبیعیه؟ 

خیلی نگرانم 

دکتر رفتی؟ باید سرم چرک خشک کن بزنی  نمک و نشاسته و جوش شیرین و تو آب حل کن روزی دو سه بار قرق ...

آره رفتم 

بهم دارو داد 

تب و لرزم خوب شد 

الان فقط گلو درد دارم 

در حدی که احساس میکنم نفس کم میارم 

شایدم سنگ لوزه داری میگین برای بلع مشکل دارید

نمیدونم والا... اینقدر حالم بده که خوابم نمیبره

میترسم بخوابم تو خواب خفه بشم 

یه ساعت دیگه ام باید برم سر کار با این حال و روز خراب 

آره رفتم  بهم دارو داد  تب و لرزم خوب شد  الان فقط گلو درد دارم  در حدی که ا ...

منم اینطور بودم تو گلوم لکه سفید سفید بود سری اول که دکتر رفتم ازیترومایسین داد اصلا خوب نشدم بدتر میشد روز به روز یه دکتر دیگه رفتم کو آموکسی کلاو ۶۴۳داد گفت اصلا داروش ازیترو نیست دارو اشتباهی داده خداوند خیر دنیا وآخرت بهش بده خوب شدم 

سبام گلم بهتر شدی منم دقیقا مثل شمام  حتی آب دهنمم نمیتوم قورت بدم  چ دارویی خوبه به نظر ...

سلام 

والا من هرکاری کردم دریغ از بهتر شدن 

باید زمانش بگذره 

ولی هنوزم گلوم درد میکنه و عفونت داره

سلام  والا من هرکاری کردم دریغ از بهتر شدن  باید زمانش بگذره  ولی هنوزم گلوم درد م ...

آخی من همون روز رفتم دکتر برام سرم و آمپول نوشت

ب عمرم همچین گلو دردی نداشتم خداشاهده آب دهنم نمیتونستم قورت بدم تاصبح زحر کشیدم خداروشکر ۹۰ درصد خوب شدم الانم آموکسی. میخورم راستی شربت تئوفلنجینم نوشت خیلی بدمزه س وبی حوب بود