2733
2734

امروز اومد خونه مادرشوهرم اینا 

ما هم بودیم

بعد خواهرشوهرم اینا ماه ماه عروسیشونه و ما نامزدیم چون شوهرم سربازه تا یکی دو سال دیگه قصد عروسی نداریم

بعد امروز برمیگرده به شوهرم میگه یه لباس عروسی بگیر تن زنت بکن با عروسی خواهرت یکی کن بره الکی خرج نکن

البته شوهرم میگه به شوخی گفت 

ولی من خیلی ناراحت شدم اونجا برگشتم گفتم دیگه چییی؟

و رفتم تو اتاق

حرف هم نمیتونم بزنم اعصابم خیلی خورده

کسی هم نکرد ازم عذرخواهی کنه😒

شوخی کرده دیگه ،خپشمزه بازی خواسته در بیاره ناراحت نشو 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واااااای اسی تصورت کردم مثل دختر بچه های ۵ساله قهر کردی گفتی دیگههههه چی بعدم پاشدی رفتی تو اتاق درم مهکم کوبیدی😖😖😖😖😖😖😖چند سالته 🥴🥴🥴🥴

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃

به نظرم عروسی نگیرید خیلی بهتره...همچین آدمایی قراره بیان عروسی تون بخورن و برن...با یه دنیا حرف...حیفِ پولاتون نیست خرجِحرف مردم کنید....برید سفر خوش بگذرونید عروسی چیه بابا

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
شاید واقعا شوخی کردهولی کار تو خیلی چیپ بوده ک پاشدی رفتی تو اتاق مث بچه ها

اوفففف من واقعا حوصله شوخی های مسخره رو ندارم واقعا

خودم خودم اندازه کافی استرس دارم 

هر چیزی حدی داره دیگه شوخی هم حد داره

واااااای اسی تصورت کردم مثل دختر بچه های ۵ساله قهر کردی گفتی دیگههههه چی بعدم پاشدی رفتی تو اتاق درم ...

حالا از من قهر نکنی گوشیو بکوبی زمین بری😐😐😐😐😐

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
واااااای اسی تصورت کردم مثل دختر بچه های ۵ساله قهر کردی گفتی دیگههههه چی بعدم پاشدی رفتی تو اتاق درم ...

نه ضایع نرفتم 

یه چیزیو بهانه کردم رفتم تو اتاق

فقط اونجا گفتم دیگه چییی؟ نه بابا و خندیدم 

ولی واقعا دلم شکست حالا برای دخترای خودشون بهترین عروسی رو میگیرن به من که میرسن شوخی کردنشون گل میکنه

حالا از من قهر نکنی گوشیو بکوبی زمین بری😐😐😐😐😐

درو محکم نکوبیدم یچیزیو بهانه کردم رفتم

آخه کلا فامیلای شوهرم آدمای شوخی نیستن 

من خودم به شخصه نمیتونم باهاشون شوخی کنم پس انتظار دارم اونا هم شوخی های بی‌مورد نکنن باهام

اونجا هم مثل دختر بچه ها قهر نکردم 

خندیدم و گفتم دیگه چیییی؟؟همین مونده بود

سعی کن همینطوری بمونی زیاد شوخی و خنده نکن بذار باهات رودروایسی داشته باشن مردم هرچقدر دور تر بهتر 

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
سعی کن همینطوری بمونی زیاد شوخی و خنده نکن بذار باهات رودروایسی داشته باشن مردم هرچقدر دور تر بهتر&n ...

خودشون هم ادمای شوخی نیستن 

یعنی من اصلا نمیتونم باهاشون شوخی کنن 

حالا این اومده واسه من مزه میپرونه

2706