2733
2734
دلاور 😂😂😂 بچه بیاد دلاوریمون رو ازمون میگیره شک نکن 😂😂😂🤣🤣🤦 انشالا که این ماه مامان بشی شما ...

چی بگم ما که دلسرد شدیم همون کار خودمونو میکنیم بدون فکر درباره بچه

چی بگم ما که دلسرد شدیم همون کار خودمونو میکنیم بدون فکر درباره بچه

دقیقا بهترین کارو می‌کنی عزیزم بی خیال باش و بدون استرس 😉☺️

منم این ماه اولین باره ببینم چی میشه 

☺️ 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه چند وقته متاهلین

حدود  

12 سالی میشه بنا بر شرایطی بچه نخواستیم عزیزم بیشتر مالی تا پارسال یهو ناخواسته باردار شده بودم نمی‌دونستم باردارم تصادف کردیم با موتور فهمیدم که باردار بودم و فسقلیم رفت 😔

از پارسال تقریبا آذر ماه که این اتفاق افتاد تصمیم گرفتیم حالا که شرایطشو داریم بچه دار بشیم ولی خوب یکم به بدنم استراحت دادم و قرار گذاشتیم اولین اقداممون تو اردیبهشت باشه .☺️

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
منم دوتا سقط داشتم

الهی غمت نباشه عزیزم انشالا به امید خدا این ماه که بارداری و برات میمونه عزیزم 🙏

خدا بخواد میشه 

شک نکن،🙏 من اصلا با فهمیدم چه جوری باردار شده بودم با وجود اون همه جلوگیری سخت و محکم 

توکل کن به خدا 

الهی غمت نباشه عزیزم انشالا به امید خدا این ماه که بارداری و برات میمونه عزیزم 🙏 خدا بخواد میشه&nb ...

بخدا برام مهم نیست دیگه ایشاله خودت بچه دار بشی . شاعلی یا خونه داری 

بخدا برام مهم نیست دیگه ایشاله خودت بچه دار بشی . شاعلی یا خونه داری 

مرسی عزیزم من اصلا فکرشو نمی‌کردم به بچه دیگه فکر کنم ولی خوب انگاری خدا اونو گرفت که مهر بچه دار شدنو تو وجودم بزاره 

شاغل بودم ی چهار سالیه دیگه کار نمیکنم و شدم خونه دار 

ایشاله خدا کمکت کنه که الان دوست داری ی پسر تپل بهت بده🥰

ای جانم مرسی عزیزم 🙏☺️💞🥰

ایشالا برای خودت میایی ی چند روز دیگه تاپیک میزنی مثبت شدی 🙏

ای جانم مرسی عزیزم 🙏☺️💞🥰 ایشالا برای خودت میایی ی چند روز دیگه تاپیک میزنی مثبت شدی 🙏

وایی چقدر مهربونی ممنونم برا دعات بگو ببینم کجایی هستی و چندسالته مهربونم😍😘

وایی چقدر مهربونی ممنونم برا دعات بگو ببینم کجایی هستی و چندسالته مهربونم😍😘

37 سالمه عزیزم از تهران 🥰

مهربونی از خودته مهربون🥰💞

2706