2733
2734

نه عزیزم میگن بعد از موعود بزنی بهتره اونم بزار دو سه روز بگذره 

من خودم مثلا ظ16موعودمه می‌خوام بیستم بزنم😉☺️

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه راه تجربی خودمو بهت میگم اگه خواستی انجام بده برا من که جواب داد

کیت تخمک گذاری هر وقت که تخمک توی رحم باشه مثبت نشون میده

تخمک گذاری انجام شد کیت مثبت هست و بعدش اقدام هم انجام بشه و اگه نطفه شکل بگیره بعدش هر وقت کیت تخمک گذاری بزنی مثبت نشون میده چون تخمک تبدیل به بچه میشه و کیت تخمک گذاری میگه هنوز تخمک از بین نرفته

من برای بارداریم از همون بعد اقدام متوجه شدم باردارم چون هر وقت کیت تخمک گذاری میزدم مثبت بود البته از اقدام‌تا زمان موعد من ششاید ۱۵ بار کیت تخمک گذاری زدم که ۳ بارش منفی بود ۱۲ بار دیگه مثبت بود اون سه بار هم اینطوری بود که صبحزود زده بودم منفی بود دوباره غروب میزدم مثبت بود 

مثبت موندن کیت تخمک گذاری دلایل مختلفی داره یکیش بارداریه یکیش داشتن کیست هست و چیزای دیگه.مهمترینش بارداریه

حالا یه کیت تخمک گذاری بخر ببین مثبت میشه

یعنی الان رابطه داشتی باید ی هفته بعد جک کنی درسته

ببین من بعد از پاک شدن شروع کردم به رابطه مثلا 16اردیبهشت روز اول قاعدگی بود پاک که شدم اقدام کردم 

این ماه 16خرداد باید عادت ماهانه بشم صبر میکنم  تا بیستم خرداد 

م بی بی چک میزنم عزیزم ☺️

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
چندروز ی بار رابطه دارین

تقرببا یک روز در میان عزیزم 🤦🤭☺️

بعضی شب ها هم هر شب ولی میانگینش همون یک شب در میان 🤭

شنیدم از دوستام که تمام روزهایی تخمکگذاری روزی چندبار داشتن 🤭

اون جوری جون نمی‌مونه دیگه واسمون 🤣🤣

خب اونا گرم بودن . مشتاق تر . نگو که شما ماهی ی باره🤭

نه اتفاقا من هر شب یا همون یک شب در میان رو سه چهار سالی هست دائم داریم ولی خوب می‌خوام یکم قدرت بدنی داشته باشم هم خودم هم همسرم دیگه روزی چند بار نمیشه واقعا ☺️🤣

بعد مثلا من شب هایی که میگن نطفه نباید تشکیل بشه رعایت میکنم  حتی روزهاشو😉🤦

پس حسابی پرکاربن خدا کمکتون کنه دلاورین پس😅

دلاور 😂😂😂 بچه بیاد دلاوریمون رو ازمون میگیره شک نکن 😂😂😂🤣🤣🤦

انشالا که این ماه مامان بشی شما هم 😉😉

2706