2752
2734
عنوان

کاربر sezar_mکاری داری با من؟

248 بازدید | 32 پست

یکی این مرتیکه رو تگ کنه ببینم کاری داره همش درخواست میده 

بیا عمومی بنال من با کسی خصوصی کاری ندارم

یه بار دیگه درخواست بدی بت همسرم طرفی انگار میخاری خوب تورو بخارونه 

عوضی

@sezar_m    

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا طرف مگه اصلا شما رو دیده که انقدر فاز برمیدارین؟

یه درخواست داده اونم چون مردا توی این سایت همه همین کارو میکنن

شما هم میتونین محل ندین به درخواستشون

اتفاقی هم نمیفته

پدرسگگگ چیکار به زن مردم داری (مخاطب اونیه ک تگش کردی)

همه چیز بد بود تاوقتی متن داخل پرانتز و دیدم 🥲😂

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
بابا طرف مگه اصلا شما رو دیده که انقدر فاز برمیدارین؟ یه درخواست داده اونم چون مردا توی این سایت ...

هر روز درخواست دادن غیر عادیه 

لطفا طرفداری نکنید رو ندید ب این عوضیا 

کثافت بودنش از اینجا معلومه ندیده فقط اومده اینجا درخواست میده یه تیر تو تاریکی میندازه ببینه از کدوم ساده میتونه سواستفاده کنه

همه چیز بد بود تاوقتی متن داخل پرانتز و دیدم 🥲😂

بدبخت اونی که تگش کرد قراره اونو ریپلای بزنن فحش بدن 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
هر روز درخواست دادن غیر عادیه  لطفا طرفداری نکنید رو ندید ب این عوضیا  کثافت بودنش از ای ...

خب شما هم درخواست رو بذار بمونه، نه رد کن نه قبول کن

دیگه بیشتر از یه بار که نمیتونه درخواست بده

اصلا انقدر درخواست بده تا بمیره

من طرفداریش رو نکردم

میگم واکنش شما خیلی اگزجره و شدیده

2706