2752
2734
عنوان

سگ همسایمون

261 بازدید | 15 پست

خیلی کوچولوعه ولی همیشه جلوی در خونش این زبون بسترو زنجیر میکنه تو سرما بارون هرچی.امشبم جلوی من با پا محکم زدم تو سرش فقط بخاطر اینک منو دید ی کوچولو پارس کرد داد زدم سرش ک چرا میزنی.تورو خدا بگید چیکار کنم قلبم درد میکنه تا الان خابم نبرد حامی حیواناتم پیام دادم قبلا کسی پیگیری نکرد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا منم ک حامی حیوانات نیستم و خوشم نمیاد ازشون  بدم اومد چقد بیشعوره. یه جوری سگ رو بپیچون ببر یه جا دیگ گناه داره زبون بسته

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

نصف اینایی که تو ایران حیوون دارن اصلا بلد نیستن نگه دارن 

یا هزینه درست نمیکنن 

بدبختا رو تو محیط ناسالم نگه میدارن 

اخر میکشنشون 

من هیچ وقت حیوون این مدلی نگه نمیدارم چون مسئولیتش اندازه بچه اوردن سخته 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

انقد خره که نمیدونه طبیعت سگ پارس کردنه بگو خوبه خودت حرف میزنی با پا بزنم‌تو دهنت؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

یه عده نمیدونم دیوونه ان یا چی.. قراره اینجوری رفتار کنی چرا اون طفل معصومو اسیر کردی اخه... ولش کن بره خب. داداش منم دوتا سگ داره تو حیاط نگه میداره زیر بارون موندن مشکلی نیست چون حیوونا عادت دارن سگای داداشمم زیر بارون میشینن ولی دیگه چرا میزنه اخه 🥲

وای الهی بگردم چقد من امشب تاپیک های وحشی بازی دیدم طرف زنشو میزنه سگشو میزنه چخبرتونه😔

بخدا همش یاد اون صحنه میفتم خواب به چشم نیومد انقد گریه کردم تو عمرم حتی دشمنمم نفرین نکردم اما امشب ۱۰ بار گفتم خدایا پاش بشکنه  جوری حیونکی رو زد پرت شد زوزه میکشید اونم ی سگ کوچولوعه اپارتمانی نه بزرگ

2706