2752
2734
عنوان

دیحی کالا چرا اینطوریه

230 بازدید | 21 پست

بچه ها من یه پماد خواستم سفارش بدم ۱۳۵ فیمتش بود با یه چیز دیگه قیمتش ۴۰ بود هزینخ ارسال رو زده بود ۱۱۸ تومن گفتم نمیصرفه الان امتحانی یه چیز زدم قیمتش هفده هزار بود هزینه ارسال ۲۲۸ هزار چرا اینجوری شده!

برام صلوات میفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارسال   فروشنده رو انتخاب نکن،اون گرونه.    

باز همونم این قیمت نیست نهایتش دیگه ۵٠ تومن باشه. ما لباسشویی خریدیم ۴٠ تومن هزینه ارسالش شد حالا یه پماد صد و خرده ای چخبره 🤣

شاید میخواد با چند تا سفارش برات بفرسته 

تک بسته ای رو انتخاب کن 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

دارو ها کلا ازینه ارسالشون از فروشنده میخوره.. هر کدوم قبلا ۷۰

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                         خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
پس چیکار کنم

خب تو همون قسمت فرایند خرید ببین اگر میشه فقط ارسال دیج.ی کالا رو انتخاب اگرم نمیشه ک کلا کنسل و فقط فروشنده محصول رو داره...و نمیشه کاری کرد.باید هزینه ارسال رو بدی یا کلا نخری

2706