2752
2734

من مشکلات زیادی دارم کم خونی شدید فقر آهن کمبود ویتامین دی و بی 12

هر شش ماه چکاب باید بدم آخر این ماه نوبت چکابمه... مشکل معده هم دارم... ی بیماری ویروسی هم دارم که هی خاموش روشن میشه 

الان چن روزه بدن درد شدید ضربان قلب بالا دارم سر درد و گوش درد شدید و حالت تهوع معده درد شدید 

احتمالا تا روز چهار شنبه نتونم برم دکتر بنظرتون ایرادی داره این حالات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بجای این همه قرص خارجی یک کیلو گوشت گوسفند بخر

هر غروب اندازه دو بند انگشت گوشت رو توی قابلمه کوچیک آبپز کن البته پیاز و ادویه هم بزنی ها و بعد از آبپز شدن بعد از شام گوشت آبپز شده رو با آبی که آبپز کردی بخور

من تا یک ماه این کارو کردم با اینکه باردار بودم هموگلوبین خونم از ۸ به ۱۱ رسید

یادت باشه سر غروب شام بخوری که بعدش این گوشت رو میخوری موقع خواب سنگین نشی

این از کم خونی که خیلی راه حل عالی دادم

هر صبح تا ده روز  یک لیوان شیر بخور همراهش قرص ویتامین دی هزار یا دو هزار بخور عالی جواب میده یادت باشه فقط صبح ها بخوری و اصلا شب اینو نخوری

اگه تب داری یعنی عفونت کردی و چون میگی گوش درد و معده درد داری باید آنتی بیوتیک مصرف کنی

دکتر بری احتمال خیلی بالا سبفیکسیم بهت میده بعضی ها هم آزیترومایسین میدن

توب مقاله ای خوندم ابن دوتا زیاد باهم فرقی ندارند وقتی گوش درد داری و عفونتت پخت کرد سیفیکسیم میدن وقتی گلوت پر عفونت هست و کنده نمیشه آزیترومایسین میدن و به همراه هردوی این ها حتما شربت تیمکس یا شبیه اینو تجویز میکنند تا غلط کنده بشه

من بچه هام مریض میشن آنتی بیوتیک نمیدم تا جای ممکن بدون آنی بیوتیک خوبشون میکنم 

بهترین دارو خلط انداختن هست یعنی خود بیمار تا میتونه سرفه کنه خلط کنده بشه و بیرون تف کنه یعنی قورت نده  اینطوری یه جهش بزرگی توی خوب شدن بیماریت میگیری