2752
2734
عنوان

تو ماشین تصادف کردیم

536 بازدید | 45 پست

ماشین از پشت زد زیاد شدید نبود صندوق جمع شد ولی جانی نبود خدارو شکر

بعد راننده ها رفتن پایین و دعوا

شوهرمم صداش بلند داد میزد

کلا حواسم پرت بود یهو دبدم یه چیزی کنارم تکون تکون خورد

دیدم پای دخترمه از ترس میلرزید

وای دلم ریخت

حواسم ازش پرت شده بود

ترسیده بود ساکت هیچی نمیگفت بغلش کردم یهو پاش میپرید

آتیش گرفتم چرا چند دقیقه حواسم نبود

بچمم ساکت اصلا حرفی نزد اعتراضی گریه ایدچیزی که بفهمم

خیلی عذاب وجدان دارم

چقدر ترسیده بود که پاش میلرزید و میپرید 

کم مونده ۵ سالش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو خوبی من باشم زودتر از شوهرم پیاذه میشم دعوا کنم 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
سعی کن چند روز بیشتر براش وقت بذاری ـبازی و سرگرمی و اینا ک حواسش پرت شه اون اتفاقو فراموش کنه

اخلاقش رو میدونم

خیلی درونگراست

همیشه بعد هر اتفاقی تا چند ماه بعد یهو میگه مامان فلان موقع اینجوری شد

با خودم میگم وای چقدر اذیت شده که یادش مونده

حافظش قویه

ولی زیاد صحبت نمیکنه

ببرش جیش کنه یه تیکه طلا بنداز تو آب بده بهش بخوره شربت گلاب یا بیدمشک بهش بده یه چیز شیرین

تا صبح هم بغلش بخواب

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706