2752
2734
عنوان

عمل بینی

183 بازدید | 17 پست

خانوما کی بیداره ی  نظر بدید من بینمو 8ماه پیش عمل کردم و خودم خواستم ک دست ب پره ها نزنن الان پشیمونم و میخام برم پره هامو حم کنم نظرتون چیه

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخ اخ

هف ماهه عملم

برامن پرهارو جم کرده ک خوب کرده اما کنار پرها دوماهه هرروز زخمه هیچب درسش نمیکنه انگار پوسش کنده میشه اطراف پره

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
باید میسپردی دست دکترت الان ک نمیشه یکسال بعد باید بری ترمیم کنه منم میخوام برم ترمیم

شما چرا

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

اره اخه گفتم دوست ندارم بینیم بشه شبیه این عکس 

عکس یه اقایی بود انگار بینیشو گذاشته بودی لای کتاب 😂دکترم گفت اگه دست بزنم مث همین میشی منم گفتم نزن 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

از روبرو اصلا ب دماغی نمیخوره ک40تومن خرجش کرده باشی😂

همینم خوبه بهتر از بینی قبلیت هست که😂

من آرزومه عمل کنم ولی هیچوقت پولش جور نمیشه💔

همینم خداروشکر کن واقعا

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚
همینم خوبه بهتر از بینی قبلیت هست که😂 من آرزومه عمل کنم ولی هیچوقت پولش جور نمیشه💔 همینم خداروشک ...

اگه دماغ منو ببینین گریه میکنین 

خواهرم میگه من جاتو بودم خودمو میفروختم عمل میکردم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
همینم خوبه بهتر از بینی قبلیت هست که😂 من آرزومه عمل کنم ولی هیچوقت پولش جور نمیشه💔 همینم خداروشک ...

وقتی عمل کنی شما هم وسواس میشی منم پولش زوری جور شد

خب میتونی بری  مگه مشکلی باهاشون داری؟

اره خیلی رو مخمه  از طرفی میترسم جم کنم بگن بد شد

2706