2733
2734

هرماه چندروزقبل ازپریودم دچار افسردگی میشم همین الان بی دلیل گریه م گرفت راه حلی هست که یه کم بهتربشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افسردگی پیش از قاعدگی با در نظر گرفتن بهم خوردن هرمون های زنانه کاملا عادیه حتی مردهام در ماه یک الی سه روز دچار این موضوع کج خلقی و احساس آسیب پذیری زیاد میشن . میتونی برای بهتر شدن حالت دوش آب گرم بگیری از تکنیک تنفس استفاده کنی اگه میتونی از کسی برای ماساژ کمک بگیری بیشتر به خودت برسی و ورزش کنی 

پشت گوشی با نامزدم حرف زدنی نتایج کنکور اومدنی خبرداد منم میگفتم داری رتبمو مسخره میکنی میدونی نخونده بودم بد دادم عرررررر میزدم به گوه خوردن افتاد😂😂

متاهل 🦋
بیچاره😂😂

بیچاره منم که به پهنای صورت اشک میریختم 

فکر کن هرروز یکی بهت میگه برو درس بخون برو درس بخون کنکور داری😭😭

کنکور تموم شده گیر داده واسه ترمیم حالا امار میگیره چقدر میخونی 

متاهل 🦋
بیچاره منم که به پهنای صورت اشک میریختم  فکر کن هرروز یکی بهت میگه برو درس بخون برو درس بخون ک ...

ببخشید عزیزم آخرش استیکرخنده گذاشتی فکرکردم منو میخوای بخندونی معذرت میخوام😘انشاالله موفق باشی

ببخشید عزیزم آخرش استیکرخنده گذاشتی فکرکردم منو میخوای بخندونی معذرت میخوام😘انشاالله موفق باشی

خودمم یادم افتادنی خندم میگیره خواهری😂🥰😘چقدر تو خوبی🥰🥰

متاهل 🦋
2706