2733
2734
عنوان

چطور خونه دار شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 31 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما همین وضعیت رو داریم اوایل خیلی بهش فکر میکردم الان نه 

نمیدونم افسرده ام یاچی هر موقع فکرم میره اون سمت میگم این دنیا زودگذره قرار نیست بهش دل ببندم همین ۷۰ ۸۰ سال هم مستاجری زندگی میکنیم تموم شه بره.

ما همین وضعیت رو داریم اوایل خیلی بهش فکر میکردم الان نه  نمیدونم افسرده ام یاچی هر موقع فکرم ...

همین مستاجری هم خواهر فکر کنم تا چند سال دیگه نشه

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
کاش حداقل دولت به خانمای خانه دار یه پولی میداد الان خیلیا شوهراشون پول تو جیبی هم نمیدن 

پول تو جیبی ندن راحت خانومای خونه دار استخدام کنن تولیدی بسته بندی جایی که بتونیم درامدی داشته باشیم

ان شاءالله همه مستاجرها به زودی صاحب خونه بشن 🤲

منم خیلی فکرم همینه چجوری بتونیم امسال خونه بخریم 

منم خسته شدم از مستاجری

ولی همیشه میگم خدایا درسته من پشتوانه پدر ندارم و همین که تو هستی بزرگترین و بهترین پشتوانه ای خودت جفت و جورش کن 

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤
 ان شاءالله همه مستاجرها به زودی صاحب خونه بشن 🤲 منم خیلی فکرم همینه چجوری بتونیم امسال خونه ...

منم همش چشم وامیدم به خداست خانواده خودم و همسرم اوضاشون از ما بدتره اونا از ما انتظار کمک دارن خیلی دلم بحال شوهرم میسوزه واقعامسوولیت زندگی سخته خدا به هممون کمک کنه

پول تو جیبی ندن راحت خانومای خونه دار استخدام کنن تولیدی بسته بندی جایی که بتونیم درامدی داشته باشیم

بدون هیچ توقعی همیشه باید وقف خونه داری و بچه داری و شوهر داری باشی یوقتم پولی بخایی سریع میشی ادم بده 😪 خیلیا شرایط کار کردن ندارن مثلا من با دوتا بچه کوچیک کجا برم کار کنم واقعا چرته 😣

منم همش چشم وامیدم به خداست خانواده خودم و همسرم اوضاشون از ما بدتره اونا از ما انتظار کمک دارن خیلی ...

ان شاءالله 

با غصه هیچی درست نمیشه وقتی چیزی بخواد سهم ما باشه تو زمان خودش اتفاق میفته

همیشه میگم خدایا یه خونه با دل خوش وسلامتی ازت میخوام 

که اگه اینا نباشن خونه ارزش نداره

ان شاءالله بهترینها سهم ما هم میشه

ان شاءالله به زودی بیایم بگیم ما هم تونستیم خونه بخریم🤲❤️🌹

ان شاءالله  با غصه هیچی درست نمیشه وقتی چیزی بخواد سهم ما باشه تو زمان خودش اتفاق میفته همیشه ...

آره والا خدا یه نظر به ما هم بکنه در کنار سلامتی و شادی خودمون و عزیزانمون ما هم صاحب خونه شیم

آره والا خدا یه نظر به ما هم بکنه در کنار سلامتی و شادی خودمون و عزیزانمون ما هم صاحب خونه شیم

ان شاءالله به زودی میشه🤲

چطور بقیه زنا با بچه میرن  بچه بهانه است

من دخترم امسال میره مهد بهانه ندارم کار باشه میرم خسته شدم از بلاتکلیفی احساس پوچی میکنم ولی کی به دیپلم کار میده

من دخترم امسال میره مهد بهانه ندارم کار باشه میرم خسته شدم از بلاتکلیفی احساس پوچی میکنم ولی کی به د ...

بزن تو دیوار کار زیاد مخصوصا اگه سنت کم باشه، مسیول دفتر، فروشندگی، منشی ، 

کاش فقط به شوهر اکتفا نمیکردید 😔😔 پایدار باشید 

ولی واقعا درس و مستقل شدن برا دختر مهمه 

2706