2733
2734
عنوان

دخالت اطرافیان درمورد نوزاد و بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 72 پست
عزیزم تا میبرمش فورا آب بهش میدن اصلا از من نمیپرسن که آب میخواد تشنه هست یانه‌ . این روزا زندگیم خی ...

سری بعد بچه رو از بغلشون بگیر بگو قبل اینکه بیایم آب خورده الان بخوره دل درد میشه. هر موقع لازم بود خودم بهش آب میدم.

میفهمم واقعا سخته. من خودم بچم کوچیکه مادرشوهر و خواهر شوهرم نوبت دکتر گرفته بودن برای بچم و بچم تازه از بیمارستان مرخص شده بود مستقیم بهشون گفتم نیاز ببینم که بوم لازمه یه پزشک دیگه ویزیت کنه خودم پیش  بهترین پزشک میبرم نیاز نیست شماها نوبت بگیرین از همون موقع خودشونو جمع کردن. 

مادرشوهرمه‌هیچوقت دوس ندارم رابطمو‌کامل‌با خانوادش قطع‌کنم هرچند الانم‌رابطم‌خیلی باهاشون کمه فقط‌بر ...

شما همسرت باهات همراهه؟؟  همسر من به شدت خانوادش و مخصوصا مادرش قبول داره. و به شدت از مادرش میترسه.

و کلا فکر میکنه من مشکل دارم و بد هستم.  و رفتار خونوادش عادی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرشوهرمه‌هیچوقت دوس ندارم رابطمو‌کامل‌با خانوادش قطع‌کنم هرچند الانم‌رابطم‌خیلی باهاشون کمه فقط‌بر ...

همین که کم هم کردی جای شکرش هست که ارامشت بیش تر شده. من که کلا قطع کردم الآنم بعضی وقتا از قصد نصف شب خواهر شوهرم پیام میده به شوهرم که آزارم بده. این جور آدما مریضن. واگذار کردم به خدا. خدا خودش جواب اینا رو بده.

عزیزم تا میبرمش فورا آب بهش میدن اصلا از من نمیپرسن که آب میخواد تشنه هست یانه‌ . این روزا زندگیم خی ...

تو باید بجنگی برای زندگیت

ن ک دعوا‌کنیا نه

فقط همیشه مثل سایه دنبال‌بچت باش هرکی اومد سمتش برو‌پیشش مراقب بچت باش.بزار بفهمن تو مادرشی از دور‌وایسی‌نگاکنی بگی‌شوهرم همراهم‌نیس درست نمیشه‌باید ی‌کاری کنی

باشوهرت صحبت‌کن اروم و بالحن‌قشنگ‌زنونه ی‌کم‌گریه هم‌چاشنیش کنی بد نیس بهش بگو‌این‌رفت و‌امدای زیاد داره‌منو از زندگیم دور‌میکنه من‌ب هیچ کاریم‌نمیرسم‌منم‌میخوام واسه‌خودم و‌بوم و‌شوهرم وقت بزارم غذا درست کنم زندگیمو‌تمیز‌کنم لباس بشورم نمیشه ک هرروز هرروز ی روز ب خودمون میاییم میبینیم شدیم دور‌از جون گاو‌پیشونی سفید از چشم‌همه افتادیم‌ازبس تا‌گفتن دلم ما سریع‌راه کج‌کردیم‌رفتیم خونشون ی کم باید رفت و‌امدمونو کنترل‌کنیم بهش بگو‌مثلا سه بار در‌هفته هموببینیم کافیه بچه‌هم‌تو دوسهروز تغییر زیادی نمیکنه باید برای‌شوهرت حدوحدود‌بزاری خانواده شوهر ک نمیفهمن چ‌خبره

همین که کم هم کردی جای شکرش هست که ارامشت بیش تر شده. من که کلا قطع کردم الآنم بعضی وقتا از قصد نصف ...

اینا واقعا مریضن هروثت بیکار میشن میگن بزار ی جا بریم بهم‌بریزیمش‌مطمئن‌باش خواهرشوهرتم داره از طرف خانواده شوهرش چزونده میشه

شما همسرت باهات همراهه؟؟  همسر من به شدت خانوادش و مخصوصا مادرش قبول داره. و به شدت از مادرش می ...

منم‌همسرم‌اولش همراه نبود ولی دگ کم کم‌همراهش کردم از بس باهاش صحبت کردم همراه شد ب لطف خدا

ب همراه تجربه‌اولشه‌نمیدونه باید چیکار‌کنه

مدام بهش بگو. ک شما دونفر درحال خاضر اولویتش باید باشید‌پدرمادرش الان‌سرخونه‌زندگیشونن دارن کیف میکنن ما داریم‌بحث میکنیم

باید شوهرتو بسازی و‌ب خودش بیاری اون‌الان جوگیر شده

چقدر خود منی  منم‌خونمو ازش دور کردم هروقتم میومدن خونم بد رفتار میکردم ک‌بدونن دوس ندارم هررو ...

برا منم عصر میشد میومدن خونه بابام تا ۱۲ شب. دیگه گاهی بابام ث داداشم تشک میاوردن پهن میکردن جلو اونا میخوابیدن ولی از رو نمیرفتن. اخرش به شوهرم گفتم نذار بیان دیگه

سری بعد بچه رو از بغلشون بگیر بگو قبل اینکه بیایم آب خورده الان بخوره دل درد میشه. هر موقع لازم بود ...

عزیزم اینا از رو نمیرن. بعداز زایمانم مادرشوهرم روزی دوبار میومد خونمون. حتی زمانی که من استراحت میکردم و خودم و بچه رو از خواب بیدار میکرد. و منم واقعا تحویلش نمیگرفتم و شوهرمم چندباری باهام دعوا کرد و میگفت چرا مادرم میاد باگوشی کار میکنی. ولی مادرشوهرم بااینکه میدید من سختمه بازم میومد‌.

و یه مورد دیگه اینکه حرفام مسخره میکنند. مثلا جدیدا گیر دادن که غذای سفره به بچه باید بدی. منم میگم نمیخوام بدم اوناهم مسخره میکنن. میگن چندتا بچه بزرگ کردی و ...(خیلی حرفای دیگه )

چطوری؟ همسرم همراهی نمیکنه‌ . همش بخاطر این مسائل دعوا داریم باهم. کوتاه جواب میدم ولی از رو نمیرن. ...

عزیزم وقتشه با یکیشون که راحت تری صادقانه صحبت کنی در این مورد

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
برا منم عصر میشد میومدن خونه بابام تا ۱۲ شب. دیگه گاهی بابام ث داداشم تشک میاوردن پهن میکردن جلو اون ...

وای چ‌پرو‌بودن😁اینا میومدن ی سزمیزدن‌میرفتن مثلا در حد یکی دوساعت ولی بازم‌برای ما ک‌شبا‌نمیخوابیدیم‌بخاطر‌بچه‌خیلی سخت بود و‌حوصله نداشتیم 

خداروشکر که مشکلت حل شد واسه آرامش منم دعا کنید. روزای سختی رو میگذرونم. اینقد رو صدای زنگ خونه حساس ...

بگو نه زنگ زدم با دکترش مشورت کردم گفته فلان کار رو انجام بدم. فلان غذا مناسب نیست یعنی یه جوابی بده که فهمن هر چی اینا بگن رو انجام نمیدی تا دست بردارن از کاراشون. 

ببین بچه من تازه دنیا اومده بود مادرشوهرم زنگ زده بود به شوهرم گفته بود که ببینه که بچه آیا آدما رو با چشم تعقیب می‌کنه یا نه. گفتم والا مادرت پنج تا شکم زاییده کدوم نوزادی تو بدو تولد با چشم دنبال می‌کنه آدما رو. والا نوزاد تا یه مدت فقط سقف رو نگاه می‌کنه هنوز هیچی نشده میخواد عیب بزاره رو بچم. خلاصه بگم که هر چی می‌گفت منم خلافشو ثابت میکردم دیگه متوجه شد هر چی مادرش میگه درست نیست. الان دیگه خودش که میره خونشون اصلا از بچم هیچی به خانوادش نمیگه. چون می‌دونه دنبال این هستند که بگن اره این کارایی که شما میکنین اشتباه هست ما درست میگیم. 

من عاشق اینم که هر روز بچه رو ببرم پیش اونا یا پیش خانواده خودم ببیننش. البته دوست ندارم دم به دقیقه بیان خونه مون. ولی میریم اونجا عاشق اینم که عمه ش بهش غذا بده بهش توجه کنن چه اشکالی داره اتفاقا منم کمی استراحت میکنم. به نظرم داری سخت میگیری حساس نشو. دخالت ها همیشه هست ولی تو باید یه مادر قوی با روحیات پولادین باشی. هر چی هم پرسیدن لازم نیست توضیح بدی بهشون

من عاشق اینم که هر روز بچه رو ببرم پیش اونا یا پیش خانواده خودم ببیننش. البته دوست ندارم دم به دقیقه ...

خوبه تودوسداری عمه ش  غذا بده 

زن داداش احمق من میگف اومدنی اینجا بچه رو تو بشور 

انگار من کلفتشم 

2706