2752
2734
عنوان

بنظرتون مادرم بی احساسه؟

139 بازدید | 9 پست

مثلا وقتی یه فیلمو میبینه بیش از حد منطقی نظر میده و حتی اگ طرف از فرط گریه خودشو جر بده پا میشه اون قسمت هایی که حق با اون کاراکتر نیست رو پیدا میکنه و طرفو میکوبه

اون روز داشتم میگفتم مامان دلت برای خونه قبلیمون و حیاط با صفاش تنگ نشده؟میگه نه اصلا

در حالی که از هر کی اسباب کشی کرده از حیاط به اپارتمان اینو میپرسم میگه اره خیلی دلم تنگ شده

یا وقتی من گریه میکنم اصن یه ذره هم  دلش نمیسوزه و اگه گاهی مهربون میشه واسه اینه که قطعا خودس خواسته نه که احساسی بشه یا دلش واسه کسی بسوزه

بنظرتن چرا اینطوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرت منو یاد ادم فضاییا انداخت 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)