2752
2734
عنوان

بچه ها ی سوال بیاید کمک؟ خانمای با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 68 پست
۵۰۰ خیلی کمه  تا آخر عمر باید پول پس بده که🤦😁 باید بگی حداقل ماهی ۵ برگردونه بهت ده ماهه&nb ...

چه بدبختی داریم ما زنا! حالا اقایون انتظار دارن ما جمع کنیم جیرینگی پول بدیم بهشون ادعای مرام و معرفتشونم میشه! اگه پس میداد نمیسوختم! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
چه بدبختی داریم ما زنا! حالا اقایون انتظار دارن ما جمع کنیم جیرینگی پول بدیم بهشون ادعای مرام و معرف ...

من عقد که بودم خونه خریدیم 

نصف پول خونه رو من دادم و سه دنگ خونه به نام من شد 

بعد برای ماشین پول دادم به نام شوهرم خریدیم و ماشین بعدی به نام من بود که برای فروش اینقدر اینور اونور رفتم که ماشین بعدی گفتم نمی‌خوام به نام من باشه اصلا🤦

البته من ۱۵ ساله متاهلم و دیگه همسرمو شناختم و تقریبا دیگه پول منو تو نداریم تو زندگیمون شکر خدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من عقد که بودم خونه خریدیم  نصف پول خونه رو من دادم و سه دنگ خونه به نام من شد  بعد برای ...

عزیزم استثنا هم هست درست شما اینطور بودی ولی بیشتریا اینطور نیستن! شانس اوردی زده! وگرنه خیلیااااا نمیزنن! خیلییییی 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
من عقد که بودم خونه خریدیم  نصف پول خونه رو من دادم و سه دنگ خونه به نام من شد  بعد برای ...

مثلا ماشین به اسم من دراومد نخرید اول گفت پولشو بریزیم بخریم! بعد دیگه حرفشو نزد! درصورتیکه دوتا ماشین به نامشه! سومیم خرید به نام خودش الان میگه وای ی ماشین بخریم بزنیم به نام تو ولی تو حرفاش میگه ی هایما دلم میخواداااا! یا خونه اگه میتونست به نام خودش میزد! نمیدونست! 90 تومنم اونجا کمک کردم هیچی خورد خورد هم گرفته یادش نیست ولی خرید و خورد و خوراک قشنگ یادشه! دیگه برم بیرون چیزی نمیخوام! اونسری رفتیم ی کیف 200 تومنی خریدیم خودم دادم! کفش و خوراکی می می‌خره ولی زورش میاد انگار! 

عزیزم استثنا هم هست درست شما اینطور بودی ولی بیشتریا اینطور نیستن! شانس اوردی زده! وگرنه خیلیااااا ن ...

خب اگه نمی‌زد قطعا منم پولو نمی‌دادم و معامله کلا به هم میخورد دیگه 

گفتم من واقعا سر پول با هیچ کس شوخی ندارم آخه🤦

خب اگه نمی‌زد قطعا منم پولو نمی‌دادم و معامله کلا به هم میخورد دیگه  گفتم من واقعا سر پول با ه ...

اهااااا افرین باید مدرکی داشته باشی نه مثل من اسگل وار! افرین اون خوردارو واسش دارم! ولی دیگه نمیخوام خریت کنم! خدا کنه خودش پولش جور شه! فعلا نمیرم سمتش یادش بره 😑ولی لهنت به دهن من همین فقط 

وقتی اخلاقش اینجوریه من باشم هزار تومنم نمیدم بهش  خودت سر کار میری؟؟؟

فعلا بیکارم ولی پولام جمع میکنم! چه میده چه از قبل داشتم! 

اهااااا افرین باید مدرکی داشته باشی نه مثل من اسگل وار! افرین اون خوردارو واسش دارم! ولی دیگه نمیخوا ...

ببین من کار میکنم 

درآمدم زیاد نیست 

ولی همسرم اصلااا خبر از کارت من نداره 

با اینکه اصلا پول منو تو نداریم و هر وقت اون نیاز داشته باشه من داشته باشم بهش پول میدم حتی ازش نمی‌خوام برگردونه و منم نیاز داشته باشم اون بدون اینکه بپرسه چرا و ... برام می‌ریزه ولی بازم اصلا نمیدونه تو کارت من چقدر پول هست و چقدر نیست 

اصلا نباید بگی چقدر پول داری توی کارتت 

به نظرم کارت بانکی از مسواک شخصی تره😁

البته همسرم همیشه میگه چقدر تو کارتش داره و ... که خب اون اخلاق خودشه و به من ربطی نداره😁

ببین من کار میکنم  درآمدم زیاد نیست  ولی همسرم اصلااا خبر از کارت من نداره  با این ...

😁😁😁بخدا کار درست و تو میکنی! بی فکری کردم! باید بپیچونم! والا بمن چه! اگه خوش حساب بود اره نکه یادش بره بوه کدوم پول! 

😁😁😁بخدا کار درست و تو میکنی! بی فکری کردم! باید بپیچونم! والا بمن چه! اگه خوش حساب بود اره نکه یا ...

دقیقا 🤣

وقتی به سختی پول در میارم به راحتی از دستش نمیدم که🤦

دوست دارم پولام همیشه پیشم باشن تو جای امن و صداشون کنم پوووولمممم اونام جواب بدن جووونمممم😁

دقیقا 🤣 وقتی به سختی پول در میارم به راحتی از دستش نمیدم که🤦 دوست دارم پولام همیشه پیشم باشن تو ...

خدا نکشتتت منم والا 😂😂😂👌👌👌

خوب وقتی پس نمیده!ازش پول نمیگیری! و همه چی به نام خودشه! و دلش نمیاد چیزی به نامت بزنه! حرفش الکیه! ...

عزیزم من نگفتم اون خوبه و کار خوبی میکنه و شما اگه کمک نکنی بدی

پول خودته اختیارشو داری کسی هم نمیتونه چیزی بگه..

من گفتم اگه خودم تو این شرایط بودم کمک میکردم کاری به تصمیم شما ندارم

اینارو بگم؟ لامصب فکر کردم میترسم 10 تومنم نده! 

سگ خور

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

پولت از کجا اومده ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706