2752
2734
عنوان

فرار حضرت محمد به غار

656 بازدید | 16 پست

اگر پیامبر را یاری ندهید، یقیناً خدا او را یاری می دهد؛ چنان که او را یاری داد هنگامی که کافران از مکه بیرونش کردند در حالی که یکی از دو تن بود، آن زمان هر دو در غار [ثور نزدیک مکه] بودند، همان زمانی که به همراهش گفت: اندوه به خود راه مده خدا با ماست. پس خدا آرامش خود را [که حالت طمأنینه قلبی است] بر پیامبر نازل کرد، و او را با لشکریانی که شما ندیدید، نیرومند ساخت، و شعار کافران را پست تر قرار داد، و شعار خداست که شعار والاتر و برتر است؛ و خدا توانای شکست ناپذیر و حکیم است.

قضیه از این قرار است که حضرت محمد از ترس کفار  فرار می‌کنه و به داخل یک غار میرع. کفار هم پشت سرشان بودن   . ابوبکر گفت ای پیامبر اگر ما را بگیرند چی. پیامبر گف نترس خدا با ماست.  ناگهان. عنکبوت به وسیله وحی خدا.مامور حفاظت از حضرت محمد میشه 🥺💔   وقتی کفار میرسن به محل غار  مییین پر عنکبوته. یکی از کفار گفت حضرت محمد تو این غار نیست. چون برای ورود به این غار باید از عنکبوت ها عبور کرد .  و این غار مشخصه کسی داخلش نرفتع 

عنکبوت،🕸

پیامبر را در غارحرا از شر دشمنان حفظ می‏ کند .

«الّا تنصروه فقد نصره اللّه»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام خوب هستین

میخواستم تاپیکتون کامنت بزارم دیدم قفله

لطفا میشه منم دعا کنید ب حاجت دلم برسم🥲

دعا میکنید بچم سالم باشه و همونی باشه که میخوام🥲

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
زنگ زدن بهت .. ؟.  من براتون زیارت عاشورا خوندم  کلن برای همه هر شب میخونم دعا میکنم&nbs ...

اره یعنی 10روز  حداقل چشم انتطار بودیم

حالا فردا مصاحبه اصلیه التماس دعا دارم ازتون

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
زنگ زدن بهت .. ؟.  من براتون زیارت عاشورا خوندم  کلن برای همه هر شب میخونم دعا میکنم&nbs ...

تروخدا منو یادتون نره اسمم رقیه هست

من خیلی وخته منتظر حاجتمم

۱۶ ام این ماه میرم سونوگرافی مطب دکترم

دعام کنید جنسیت بچم همونی باشه که دوس دارم پسر باشه🥺و سالم باشه

منو یادتون نره منم دعام گیراس کلی دعاتون میکنم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2706