2733
2734
عنوان

همه خوابیدین فقط من بیدارم🥺😞

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 81 پست
واااا خب معلومه پشت سرت چیزای خوبی نمیگن من باشم امکان نداره چک کنم بعد طلاق که خودتو نابود میکنی ای ...

اخه نماز میخونن چجوری میتونن دروغ بگن یا خودشونو بزنن به کوچه چپ علی...

رفتن به مربی مهد کودک پسرم گفتن دلیل جداییشون این لوده که پسرم گفته بچه بیار عروسمم چون بچه نمیخواسته گفته میرم جدا میشم

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرش مصرف کننده س ..بچه دار نمیشن 

تشویقش کن از پرورشگاه بیاره که ثواب هم داره

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
شوهرش مصرف کننده س ..بچه دار نمیشن 

خداشفا بده انشالله

اخه نماز میخونن چجوری میتونن دروغ بگن یا خودشونو بزنن به کوچه چپ علی... رفتن به مربی مهد کودک پسرم ...

چرا فکر کردی همه نماز خونه آدمهای صادقی هستن🤔 برای آرامش خودت ازشون دور شو الان ببین چجوری آشفته ات کردن ساعت چهار صبحه خواب و از چشات گرفتن خودشون راحت خوابیدن هیچوقت نزار دشمنت به هدفش برسه و شاد بشه حتی اگر نفهمه 

چرا فکر کردی همه نماز خونه آدمهای صادقی هستن🤔 برای آرامش خودت ازشون دور شو الان ببین چجوری آشفته ات ...

چشم عزیزم از این به بعد رو خودم کار میکنم بیشتر مسلط بشم رو خودم و به اعصابم