2733
2734
عنوان

همه خوابیدین فقط من بیدارم🥺😞

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 81 پست
ولش کن،از ذهنت پاکش کن به چیزای خوب فکر کن،دنیا ارزش نداره خودتو اذیت کنی

داره اذان میده خدا واقعا هممونو کمک کنه..

بذار یه خاطره خنده دار تعریف کنم از بی دست و پا بودنم جو عوض بشه 😂

من کلا هر وقت میخوام حال کسیو بگیرم حال خودم گرفته میشه بدتر یه چیزم به خودم بده کار میشم و خیلی دل نازک هستم ....

یبار با بابام و خواهرام و عموم اینا و زن بابام رفته بودیم مسافرت بعد جاری ها دعواشون شد و همگی قهر کردیم و مقصر اصلی هم زن بابام بود و همه رو بهم زد و کلی حرفای ناراحت کننده به همه زد..‌

بعد از اونجا اومدیم من با زن بابام قهر کردم 😁اونم با ما قهر بود...

بعد بابام کمر درد داره میخواست میوه سیب زمینی پیاز ببره بذاره داخل خونه من از دستش گرفتم گفتم من میبرم میذارم خونتون برمیگردم..‌

بعد تو راه کلی خودمو اماده کردم که اگه در زدم زن بابام دروباز کرد و دیدمش سلام نکنم و اخممو بریزمو و حالشو بگیرم به تقاص کارایی که کرده بود😁😁😁

کم کم هر چی به خونشون نزدیک میشدم تصمیم گرفتم سیاست به خرج بدم و سلام بدم که اون بعدا از بابام طلبکار نشه و فقط یه اخم و چشم غره بیام که بفهمه کافیه😅

بعد رسیدم در زدم اومد دروباز کنه فهمیده بود منم درو کامل باز نکرد فقط درو روهم گذاشت! 

بعد من خودم دروباز کردم ببینم کجاست دیدم داره بدو بدو میدوئه داخل خونه که با من رو در رو نشه اصلا🤣🤣🤣🤣بعد من اسکول دوساعت داشتم تمرین چشم غره میرفتم براش!!!

بعد حرصم دراومد میوه هارو گذاشتم راهرو گفتم بذار درو محکم بکوبم روهم بفهمه دنیا دست کیه

درو کوبیدم بعد دیدم شالم مونده لای در 🤣🤣🤣😮‍💨😮‍💨🤭🤭

دیگه هر چقدرررر هم در میزدم که بیاد دروباز کنه شالمو درارم اهمیت نمیداد اینقد وایسادم تا اخر بابام اومد کلید انداخت ازاد شدم😁😁😁😂😂😂😂

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توام یه چی بذار اون بسوزه 

من براش یه متن بلند بالا فرستادم که نفریناتون به باعث باانی مشکلات و کسی که زندگی منو بهم زده برمیگرده و فلان و...

بعد از صبح ده بار انلاین شده ولی اون متنو اصلا باز نمیکنه بخونه که دوتیک بشه و من دوچندان دارم میسوزم 😅

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
اهاااا خوب کامل بگوووو 

همین دیگه کامل گفتم....

مثلا یبار پروفایل میذاره عزیزان از من به شما نصیحت با ادمای گشنه نباید معاشرت کرد،گشته موقعیت اجتماعی گشته پول گشنه و فلان...

یبار میگه یقین دارم باعث این مشکلات یه روزی تو همین دنیا تقاص پس میده و...

منم یه متن بلند بالا فرستادم براش که نفریناتون به باعث و باانی اصلی مشکلات برمیگرده که خودتونید و ...که اونم از صبح ده بار انلاین شده ولی باز نمیکنه بخونه😰🥴

حالا چی گذاشته ؟

که عزیزان از من به شما نصیحت که با ادمای گشته معاشرت نکنید و.‌...

الانم گذاشته یقین دارم کسایی که باعث مشکلات شدن یه روزی تو همین دنیا تقاص پس میدن و...

🤣🤣🤣🤣نمیری دختررررر

الانم به خواهر شوهرم دوتا متن فرستادم اولی طولانی و پر و پیمون که قانعشون کنم مقصر خودشونن..

دومی هم نوشتم پیام نده مسدودت کردم...

این احتمالا این دومی رو بدون باز کردن پیام هم چون کوتاهه میشه خوند رو دیده و دست پیش گرفته اصلا صفحمو باز نمیکنه که دوتیک نشه پیامام 🤣🤣🤣

حالا من سرمو کجا بکوبم؟

اسی بیا تاپیک منم ذهنم درگیره 

من اونور بودم 

الان صدام کردی اینور

هیچ جا،ریلکس باش،حرص نخور چن سالته

۲۷ الان یه دقه عکسمو میذارم،ان بودی لایک کن

کجایی

گذاشتم دیگه

کجایی

دیدی پاک کنم؟

2706