2733
2734
عنوان

تولد دوست شوهرمه

451 بازدید | 27 پست

میخایم شام بریم پارک ما کیک تولد ام میخایم بگیریم واسش 

شام سالا ماکارونی میخام ببرم ( واسه چهار نفر چقدر کافیه؟) 

کنارش زشت نبست چیزی نبرم؟ سالاد ماکارونی خودش سالاده دیگ سالاد نمیشه کنارش درست کرد 

شاید ژله درست کنم

بد نیست بنظرتون؟ 

برای بعد شامم کیک و میوه چایی و آب طالبی ببرم کافیه؟ 

چون تو پارکه میترسم آب بشه خامه کیک از اون طرفم میترسم سالاد گرم بشه 

چیکار کنم باهم بچینم بنظرتون؟ یا اول شام بخوریم 

دوتاشون سرکارن ( شوهرم و دوستش ساعت ده میخایم بریم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول تولد بگیرین کیک بخورین بعد گپ بزنید آخرش سالاد ماکارونی

نه کیک سنگینه ب نظرم کنارش همون ژله خوبه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

اگه صمیمین و پاین سالاد ماکارونی و ژله عالیه

واسه چهار نفر یه بسته و نیم ماکارونی شکلی خیلی خوب میشه

اگ دوس داشتی چنتا نکته بهت بگم برا پخت سالاد ماکارونی خوشمزه میشه خیلی

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
اگه صمیمین و پاین سالاد ماکارونی و ژله عالیه واسه چهار نفر یه بسته و نیم ماکارونی شکلی خیلی خوب میش ...

بگو عزیزم ممنون میشم

من خودم از قارچ استفاده میکنم خیلی خوب میشه 😋

یک بسته و نیم زیاد نیست؟

اخه چون سرکارن ممکنه گرسنه باشن  اول کیک بخوریم شابد سبر بشن واسه شام

آخه تولد. و اول ک طرف اومده قشنگتره بازم خودتون میدونید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
بگو عزیزم ممنون میشم من خودم از قارچ استفاده میکنم خیلی خوب میشه 😋 یک بسته و نیم زیاد نیست؟

یه بسته هم خوبه کافیه گفتم ی وقت کم نیاد

قارچ عالی میشه تو سالاد ماکارونی

یکی دوتا سیب زمینی متوسط بپزی نگینی خرد کنی توش عالی میشه از حالتی که اغشته به سسه در میاد 

و اینکه یه قاشق ماست با سس قاطی کن فوق العاده خوشمزش میکنه و طعم تخم مرغ سس مایونزو میگیره 

اگه این ادویه هام داشتی بریز توش عالی میشه

ادویه کاری،یکم پودر سیر و اویشن 

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
2706