2752
2734

اره انگار 

خدا کنه همین باشه من ک بعید بدونم پاس بشم حتی

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چقدر منیییی  چیکار کنم دارم میمیرم از استرس نرم یا برم؟

از رفتن ک برو هرچی بگیری از صفر بهتره

هیچی نخوندی یعنی الان؟!

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
از رفتن ک برو هرچی بگیری از صفر بهتره هیچی نخوندی یعنی الان؟!

خوندم اخه پارسال صفر نشدم که ترمیم کردم بعدشم من که نمره دارم صفر نمیزارن همون پارسالو میزارن

خدایا به امید خودت🌱
خوندم اخه پارسال صفر نشدم که ترمیم کردم بعدشم من که نمره دارم صفر نمیزارن همون پارسالو میزارن

گیج میزنم حواسم نبود 

اره🤦

وای نمیدونم چیکار کنم خیلی کمتر از پارسال خوندم

بشیم معنی لغت بخون ۵ نمره است 

با ترجمه ها ۱۰ نمره 

۵ نمره هم قواعد توکل کن به خدا😂