2733
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم😔

216 بازدید | 14 پست

تجربه سقوط از ارتفاع داشتم

ولی نمردم

کمرم و پاهام شدید شکستن

خستم 

نگین چرا

فقط خستم 

همش ۱۹ سالمه

تو فکر خودکشی ام😔

قرص باید بخرم و بخورم 

این بود زندگی و جوونی؟

خدایا💔😔

خسته از هر چی که هست😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا برو سر درس و مشقت بچه، هرچی 17، 18 ساله هس بیایین میخام خودکشی کنم، جو زده ها، برا زندگی بجنگیم تلاش کنین مبارزه کنین، سعی کنین به اهدافتون برسین نه که‌ تا یه کوچولو یه جایی گیر میکنین میخام خودکشی کنم

نود درصد ماها تو سن تو همینقدر حالمون بد بوده کلا من ۱۵تا۲۵سالگیمو اصلا دوس نداشتم ولی واقعا بزرگتر میشی پخته تر میشی و زندگی برات آسونتر و شیرینتر میشه مطمئن باش قول میدم بهت

قضاوت ات نمیکنم ولی به اینا گوش بده . یه نفس عمیق بکش یه لیوان آب خنک بخور یکم ذهنت آروم شه خب حالا برات بگم که همه یسری مشکلات دارن .مثل من آچ یه وقتی بدجوری دلم شکست از آدم که خیلی دوسش داشتم چیزی دیدم که واقعا صدای قلبم ام رو شنیدم ببین بد بودااا. قدیما میگفتم دردهای روحی که چیزی نیست اما همون جا فهمیدم که نه اون خود درد بود. حالا اینا گفتم که چی که بدونی بالاخره باید کنار اومد باید زندگی کردن با همه چیز و برای چیزی که قابل تغییر نیست غصه نخور و ادامه بده❤️

Red rose 

عزیزم برو زندگی پس از زندگی ببین اونا که خودکشی کردن... 

بعد مشکلات چیه؟ 

سنی نداری بزار بیست چهار پنج و رد کنی نگاهت به کلی عوض میشه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

اسی من یه بچه سه ساله دارم با کلی مشکلات روحی روانی و جسمی و مالی و خانوادگی و....

برام یه دعا کوچیک کن دلت پاکه بتونم بچمو نگهدارم مجبورنشه بره بهزیستی 

فداتشم اول راهی دوسال بگدره میبینی خیلی از مشکلاتت حلشده امید داشته باش درمانت امیده امید

2706