2733
2734
عنوان

خانوما کمک😭😭بچم 😭

412 بازدید | 31 پست

سلام خانوما شبتون بخیر ، دخترم سه سالشه ، امشب سر سفره دیدم مچ پاش ورم کرده و کبود شده ، اصلا هم درد نداره قشنگ پاشو تکون میده و بدو بدو میکنه ، همسرم گفت ببریم بیمارستان ببینیم چیشده ، همین الان از بیمارستان اومدیم بیرون ، از پاش عکس گرفتم ، دکتر گفت یه ترک خیلی خیلی کوچیک داره ، نه آتل بست نه دارو داد ، 

من خیلی نگرانم ، چیکار کنم؟ بنظرتون شربت کلسیم و لبنیات میتونه کمکش کنه ؟ یا ببرم یه جای دیگه بگم براش گچ بگیرن

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لازم نیست خودش  خوب میشه.   من خودم پارسال پام ترک خورد نبستن. خودش خوب شد

من عاشق. طبیعت. و اشپزی. هستم.  دست پختمم. خوبه. سوال اشپزی داشتید در خدمتم.   اسمم زینب نیست.  هر اسمی زدم.          نیاورد. اسم همسایمون رو زدم.    

عزیز دلم 

پاره تنته نمیتونی تحمل کنی

مطمنم یه جا دیگه میبریش

من ۳۴ سالم بود که تو خونه لیز،خوردم استخون بازوم ترک خورد یه مدت سیاه بود هیچ دارویی هم بهم نداد 

ولی خب این سه سالشه تو هم مادری،

اگه درد نداره که خطری نیست به نظرم

بهش کشک هم بده کلسیم خیلی بالایی داره 

ولی بچه اس زود خوب میشه نگران نباش عزیزم♥

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
چطور آتل نکردن؟ آخه بچه کوچیک خیلی رو پاش راه میره و بدو بدو میکنه به نظرم ببر آتل کن ولی خیلی زو ...

اصلا هیچ‌ کاری نکردن

استارتر ببخشید اگه کامنت بی‌مورد میزارم منم مثل خودت مادرم و نگران مامان ها بچم تب داره ۵ سالشه تب بالا روی ۳۸ الان ۳ شبه تب داره دکتر گفته عفونت شدید گلو من هول شدم و بهش شربت ایبوپروفن دادم حواسم نبود معده اش پر نیست الان تبش مه پایین نموده هیچ بیقرار عم شده نمیدونم معده اش درد گرفته یا چی الان چکار کنم

شاید اون ترک‌ مادرزادی باشه عزیزم چون اگه ترک بخوره قطعا درد داره و بچه ها هم کم طاقت هستند در مقابل درد 

من پاک کبود شده بود و خیلی باد کرده بود گفتن پیچ خورده و اتل هم نمیخواد دو روزبعدم خوب شد

عزیز دلم  پاره تنته نمیتونی تحمل کنی مطمنم یه جا دیگه میبریش من ۳۴ سالم بود که تو خونه لیز،خ ...

دارم دیوونه میشم😭 خدایی نکرده پاش کج نشه 

2706