2752
2734
عنوان

خواستگار

209 بازدید | 12 پست

ی خواستگار برام اومده بدجور طرف ب دلم نشسته اما مادرم مخالفت میکنه پدرم موافقه اما مادرم مخالف نمیدونم چیکار کنم نمیخوام ردش کنه 😔😔😔چون تموم خواستگارا را رد میکنه عادتش شده دلم میخواد برم سر خونه زندگیم از تنها موندن بی پناه بودنم خسته شدم هیچ پشتیبانه ای ندارم

باهاش ک حرف میزنم جیغ داد میکنه سرم

وااا این چه‌کاریه مگه عزیزم درسنه حرف پدر مادرو بتید گوش کنی ولی اینجا سخت در اشتباهی گاهی وقتا پدر مادرا هم میتونن اشتباه کنن تو باید اصلاهشون کنی اصل نظر تویی که باید بگی مادرت اشتباه میگه چون اکه این به دلت نشست دیگه یکی دیگه دلت نمیشینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااا این چه‌کاریه مگه عزیزم درسنه حرف پدر مادرو بتید گوش کنی ولی اینجا سخت در اشتباهی گاهی وقتا پدر ...

بخدا انقد خونوادش احترام میزارن خسته شدم بخدا با مامانمم ک حرف میزنم جیغ داد 

بخدا انقد خونوادش احترام میزارن خسته شدم بخدا با مامانمم ک حرف میزنم جیغ داد 

قهر کن باهاش مگه دست اونه که مخالفت میکنه میهواد تورشیتو بگیره به عنوان یه خواهر میگم نزار دخالت کنن به دلت نشسته برو

قهر کن باهاش مگه دست اونه که مخالفت میکنه میهواد تورشیتو بگیره به عنوان یه خواهر میگم نزار دخالت کنن ...

هعی بهم میگ شوهر میخوای چیکار من تو را شوهرت نمیدم بخدا انقد حالم بد بود که قلبم درد گرفت انقد باهاش بحث کردم

هعی بهم میگ شوهر میخوای چیکار من تو را شوهرت نمیدم بخدا انقد حالم بد بود که قلبم درد گرفت انقد باهاش ...

واااا این دیگه زشته یعنی چه شوهر میخوای چیکار همچین مادری ندیدم من مگه تو نیاز نداری زندگی تشکیل بدی مگه میشه تا اخر عمر موند پیش پدر مادر توروخدا به حرفش گوش نکن دختر بدبخت میشیا

واااا این دیگه زشته یعنی چه شوهر میخوای چیکار همچین مادری ندیدم من مگه تو نیاز نداری زندگی تشکیل بدی ...

بخدا انقد با مادر پسره بد حرف زد دنبال هزارتا بهونس بخدا پسره اصن بهم میگفت چرا مامانت اینطوریه من مادر اینطوری ندیدم دلش میسوخت برام

برام دعا کن اجی بد گرفتار شدم کاش مامانم زبونش قفل میشد نمیدونم چیکار کنم 

ایشالاه عزیزم به ارزوت برسی بدون دخالت کسی اینو بدون تو خوشبخت میشی مادرت نباید این کارو بکنه این مادری نیست گناهه