2752
2734
عنوان

شوهر بیشعورم

867 بازدید | 42 پست

مادرش دیشب یه چیزی بهم گفت که انگار مثلا منظور حرفش این بود که جاریت از تو عقلش کاملتره

کلی گریه کردم حالم بد شد البته شوهرم اونموقع بود جواب مادرشو داد 

از این اعصابم خورده امروز نشسته بودم تو اتاق شوهرم گف‌چایی درست کن درست کردم چایی بیار آوردم هی یه حرکتی آزار دهنده انجام میده نمیخوام جیغم تو اتاق دربیاید پدر شوهر مادرشوهرم بشنون بعد رفتم اونور کار داشتم با گوشیم میخواستم درس بخونم نزدیک ۴ساعت پای گوشیش بود ولش هم نمی‌کرد ۱ساعت فیلم ۱ساعت باری ۱ساعت اینستا و تلگرام بعد دوباره بازی اصلا هم بهم توجه نمی‌کرد رفت حموم اومد تو اتاق من داشتم تایپ میکردم با لب تاب گرفت تشکشو انداخت خوابید انگار ک من وجود ندارم 

واقعا حس میکنم حالم داره ازش بهم میخوره با اینکه فقط چند ماهه ما باهم عقدکردیم

چاره چیه

اگه میتونی کمتر برو خونه ی مادرشوهرت هرچی کمتر حرف بزنی و کمتر برخورد داشته باشی مرموزتری و اجاز ...

نمیدونی بخدا مجبورم که موندم 

تو شهر غریب ازدواج کردم دانشگاهمم همونجاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عیبی نداره عزیزم لطفابش سخت نگیر.

من امروزلخاطرشوهرم که هزااارمرتبه بیشترازمال شماخارم کرده طرفداریش روکردم جلوی داداشم وایسادم...

یکم مشکل داریم.

بعدداداشم ومامانم که اومدن خونه مامثل طلب کاراهرروز ی اردی میدن تومسائل زندگیم دخالت کردداداشم به شوهرم گفت اون شوهرجاکشت بگوبچه هات بابامیخوان انقدرقربون صدقه ش نرو..

منم گفتم چرابهش فحش میدی ده ساله زنشم نبایداینجوربگی....اینم میگذره درست میشه شروع کرددادوبیدادکه اره حق نداری بمادرم زنگ بزنی گله کنی پس بروباهمون شوهرت.منم داغ بودم خودم ناراحت گفتم الان که توخونه شوهرمن نون اونومیخوری خق توهین نداری.

گفت من همین فردامیرم.....به نظرشمامن کاردرستی کرد م پشتی شوهرم گرفتم بااینکه دنیایی بهم بدکرده دوسش دارم

تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
اگه میتونی کمتر برو خونه ی مادرشوهرت هرچی کمتر حرف بزنی و کمتر برخورد داشته باشی مرموزتری و اجاز ...

هنوزم مراسم عروسی مو نگرفتم حتی ولی مجبورم بمونم تا سال دیگه خونشون 

نمیدونی بخدا مجبورم که موندم  تو شهر غریب ازدواج کردم دانشگاهمم همونجاس

اکثر وقتا توی اتاق باش زیاد باهاشون قاطی نشو تا مستقل بشید

به شوهرتم فشار بیار که برید سر خونه زندگیتون

اکثر وقتا توی اتاق باش زیاد باهاشون قاطی نشو تا مستقل بشید به شوهرتم فشار بیار که برید سر خونه زندگ ...

فشار میارم ولی فایده ندارد اونا باید عروسی بگیرن برامون اونم به من گفتن تو باید درستو تموم کنی

فکر کنم ی خورده هم شما حساس شدین 

این مسئله اصلا گریه کردن نداشت که خب بگن 

راجب همسرتون هم باهاش حرف بزنید ان شالله حل میشه 

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
فشار میارم ولی فایده ندارد اونا باید عروسی بگیرن برامون اونم به من گفتن تو باید درستو تموم کنی

دانشگاه چی میخونی

شیطون اومده ی شهری دانشجو شدی همینجام شوهر پیدا کردیا

معلومه از اون زبلایی

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
عیبی نداره عزیزم لطفابش سخت نگیر. من امروزلخاطرشوهرم که هزااارمرتبه بیشترازمال شماخارم کرده طرفداری ...

سعی کن نذاری دید خانوادت ب شوهرت بد بشه چون تو زنشی میبخشی یادت میره ولی مادرت برادرت غریبه ن هرچن سالم بگذره یادشون میمونه

وای نه برو خوابگاه  خیلی بده اونا فقط تا چند روز حرمتت رو نگه می‌دارن و مهمونشون محسوب میشی...

خواهر از این حرفا گذشته بخدا اشتباه کردم خودم می‌دونم ولی الان۶ماهه اینجام چطور یهویی برم

واااا گفتن که گفتن 

اولا حرف باد هواست 

دوماً اگه قرار درست تموم بشه و بعد با هم باشید برا چی باید همش خونشون باشی؟؟؟؟

چه فرق داره خونه خودت باشی و درستو بخونی یا خونه پدرشوهر؟؟؟

واااا گفتن که گفتن  اولا حرف باد هواست  دوماً اگه قرار درست تموم بشه و بعد با هم باشید ب ...

همینو بگوتروخدا

آخه اونا از اول گفتن هر کاری واسه جاریت میکنیم واسه توهم میکنیم اونم درسشو تموم کرد بعد عروسی گرفتن ولسش

2706