2752
2734
عنوان

خانما میشه ی دیقه بیاین😪😪😪😪

46 بازدید | 2 پست

من یکی دو هفته ای هست ..حس میکنم پاهام خیییلی خستن و انگار جون ندارن

اینم بگم دو بچه کوچیک دارم و داخل خونمون پله داره 

یعنی پذیرایی و اشپزخونه  با اتاق و سرویس ها با ۶ یا ۷ پله جدا هست

۱۰ ماه هست تو این خونه ایم

قبل پریودم گفتم از اونِ..الان ک روز سومم هستم بازم الان میبینم پاهام خستن.جون ندارن انگار🤕🤕

تا حالا تجربه نداشتم اینقدر طول بکشه

کسی تجربه داشته؟؟؟

بله خیلی سخت بود و هست همش بخاطر پله است من روزی ۵ ، ۶ بار از پله ها بالاپایین رفتم کل عضلات م منقبض شد به فنا رفتم الان م درد دارمممم ولی باز مجبورم از پله برم و بیااام

یکم مالش و اینا انجام دادم واقعا تاثیر داشت

بله خیلی سخت بود و هست همش بخاطر پله است من روزی ۵ ، ۶ بار از پله ها بالاپایین رفتم کل عضلات م منقبض ...

من فکرشو کن لباسشوییم پیش سرویس ها هست

لباسشویی دو قلو ک باید بری تخلیه بزنی بری ابو ببندی ابو باز کنی .تو خشک کن بزاری.موتور لباسشویی رو بزنی

واسه ی لباس شستم ک ۳ بار اب عوض میکردوم.۶ و ۷ بار میرفتمو میومدم بعد این همه مدت .

هفته پیش دیدم.پاهام جون ندارن..🤕🤕🤕پاهام حس ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید