2752
2734

بنده وسواس به ایدز  دارم یه بار ۳ ۴ سال موقعی که از پله سنگی بیمارستان تو محوطه بالا میرفتم کنار پله سنگی همسطح خود پله باغچه درست کرده بودن یه چیز لوله مانندی مثل لوله سرُم که سرش نیدل داره و به مخزن سرم متصل میشه روی فضای سبز افتاده بود و من احساس درد کردم در دستم نمیدونم چیزی تو دستم فرو رفت یا نه میترسم سوزن تو دستم برخورد کرده یه بار دیگه هم در مجلس روضه در خانه دستم چندین بار رفت پایین کنار دیوار و دستم به جسم سوزن مانندی خورد و درد گرفت و یکمم قرمز شد که البته دستم رو دیدم لای ناخنم نمیدونم رنگ رژ لبم مالیده بود با یا خون بود اخرش نفمیدم نمیدونم اون جسم چی بود چون با چشم ندیدم چون ادما کنار هم نشسته بودن و تکیه داده بودن و خب تو کیف یکی از کسایی که نزدیکم نشسته بود یه جسم لوله مانند که نمیدونم سرنگ بود یا چی دیدم حالا نمیدونم میگم شاید نیدل سرنگ از کیف خانمه افتاده بوده زمین که به دستم رفته و حتی به فواصل ناچیز تو بدن بقیه افراد اونجا هم برخورد داشته یا رفته و خونی شده به بدن منم رفته و ایدز سرایت کرده خلاصه اومدم و تو پیج یک دکتر عفونی دیدم نوشته بود برخورد با سرنگ سرگردان عامل انتقال ایدز نیست الان نمیدونم اینایی هم که من باهاشون بزخورد داشتم حکم سرگردان بودن میگیرن یا نه دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید