2733
2734

کار توی کارخونه ست ۲ روز عصر دو روز صبح دو روز شی  ۲ دوز استراحت حقوق ۱۰ ..خسلی نیاز دارم به کار زندگیم تحت شعاع قرار گرفته خستم  نمیدونم دیگه چیکار کنم  بخدا اصلا خدا نگاه نمیکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هفتگی شیفت عوض میشه با تو هفته ب ترتیب عوض میشه ؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

میتونی ی کار پاره وقتم در کنارش انجام بدی 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
مث کاره بیمارستانه😬

تو بیمارستان چطوریع

تو بیمارستان چطوریع

مثلا ۶ونیم میری تا۲

باز شیفت بعدی ۲تا ۸

شیفت بعدی ۸شب تا ۶صبح

ولی یهو ممکنه ۲تا شیفت تو یه روز یهو بهت بیفته مثلا از ۶صبح تا ۸شب شیفت باشی

اول هر ماه برنامه تو مینویسن میدن

ولی اگه کسی هم نتونه بیاد بهت بگه ،مجبوری جاش وایسی که زیر ابتو نزنه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
مثلا ۶ونیم میری تا۲ باز شیفت بعدی ۲تا ۸ شیفت بعدی ۸شب تا ۶صبح ولی یهو ممکنه ۲تا شیفت تو یه روز یه ...

چقد سخته مخصوصا برای متاهلا

چقد سخته مخصوصا برای متاهلا

واقعا سخته

من هربار با خودم فکر میکنم اگه من بجاشون بودم دیگه زندگی ای برام نمیموند 

اون زمانی هم که سر کار نبودم باید فقط میخوابیدم تا باز انرژی جمع کنم برا سره کار

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
واقعا سخته من هربار با خودم فکر میکنم اگه من بجاشون بودم دیگه زندگی ای برام نمیموند  اون زمان ...

دقیقا تازه همش خوابشون باید تغییر بدن روی سلامتشون تاثیر میزاره