2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جای من بودی چیکارمیکردی خواهر؟فرق حگرسوز ازلحاظ اخلاقی ومالی بین من وجاریم گذاشتن که همه وجودم آتیش ...

منم دارم میسورزم آخه انقدر بی وجدان شوهر بعد از این همه سال کار کردن برای باش بهش بگه برو جدا کار کن دیگه الان چه کاری کنه

منم دارم میسورزم آخه انقدر بی وجدان شوهر بعد از این همه سال کار کردن برای باش بهش بگه برو جدا کار کن ...

برای برادرشوهرم دوتاخونه وماشین صفرخریدن به فاطمه زهرا یک قرون به شوهرم ندادن.باوجودیکه همسرم پسراولشونه .واسه من هیچچچچ نکردن ولی واسه جاریم باشکوه ترین مراسم وسنگین ترین طلاها .باوجودیکه ازهمه لحاظ من بالاتربودم

برای برادرشوهرم دوتاخونه وماشین صفرخریدن به فاطمه زهرا یک قرون به شوهرم ندادن.باوجودیکه همسرم پسراول ...

دقیقا منم همین بودم شوهرم پسر اوله الان قطع رابطه ای؟

دقیقا منم همین بودم شوهرم پسر اوله الان قطع رابطه ای؟

اره .من وشوهرم قطع رابطه ایم ولی براشون اهمیتی نداره .اجاره نشینیم باکلی بدهی .ولی برادرشوهروجاریم توخونه کاخ مانند زندگی میکنن وخونه دومشون هم دادن اجاره .

ببین لمگ محبت نیستیم ولی همه ش به ما میگه زنگ بزنید فلان کنید بمان کنید  یذره همینارو جرات ندا ...

آی خواهر خودمم یه زخمیم دور شدم ازشون بذار هرکار دوست دارن بکنن انگار شوهر منو از پرورشگاه اوردن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
آی خواهر خودمم یه زخمیم دور شدم ازشون بذار هرکار دوست دارن بکنن انگار شوهر منو از پرورشگاه اوردن

دقیقا شوهر منم همینطور

همیشه هم میگه من بینتون فرق نمیزارم انگار ما خریم نمیفهمیم

همین امروز سر همین انقد ترش رویی کرد با اینکه خونشون مهمون بودیم هیچ محل نزاشت، منم جمع کردم اومدم از خونشون

2706