2752
2734
عنوان

ماماناااااا

203 بازدید | 23 پست

دخترم ۱سال و ۱ ماهشه بالای تخت بود که یهو برگشت از روتخت با پشت خورد زمین سرش ضربه خورد بهش همون لحظه آب دادیم ده دیقه پیشم آبمیوه کلی دادم باهاش حرف میزنم جوابمو میده اما خیلی نگرانشم 🥺چه غلطی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تا دو ساعت خوراکی بهش نباید بدی

اگه راه رفتنش تلو تلو نمیخوره

حال عمومیش مساعده

گوشش خون نیومده

بی قراری و گریه ی بیش از حد نمیکنه

استفراغ نکرده 

پس جای نگرانی نیست

عزیزم تا دو ساعت خوراکی بهش نباید بدی اگه راه رفتنش تلو تلو نمیخوره حال عمومیش مساعده گوشش خون نی ...

کامل آبمیوه خورد حتی خواهرش اومد ازش بگیره گریه کرد که بازم بتونه بخوره الانم خوابیده😥

کامل آبمیوه خورد حتی خواهرش اومد ازش بگیره گریه کرد که بازم بتونه بخوره الانم خوابیده😥

میدونی نباید چیزی بخوره که اگه خدای نکرده استفراغ کرد توی گلوش نپره

استفراغ هم از علائم ضربه ی مغزی میتونه باشه

تا یکی دو ساعت بعد از ضربه هم نباید بخوابن 

کلی نگران نباش،بلا ازش دور باشه

این نکات مد نظرت باشه واسه بعدا

این وروجکای نوپا زیاد میخورن این طرف و اون طرف

الهی بمیرم  متاسفانه همه بچه ها میوفتن  بچه منم چند باری افتاده. یکی دو بار از روی مبل که سر پا مونده بود روی فرش افتاد. یه بارم پیش مامانم بود از روی تخت افتاد.   هیچی نشد شانس آوردم. میخواستم بگم هیچ بچه ای نیست که نیافتاده باشه  

دقیق نمیدونم خیلی ترسید بودم ولی همون نیم ساعت چهل دیقه میشه😞

تا یه دو ساعت مراقب علائم هشدار باش،کاهش هوشیاری،استفراغ،سردرد

امروز در جوان ترین سنی هستی که از اینجا به بعد خواهی داشت،ازش لذت ببر
2706