2733
2734

یا قران میخونیم یا هرچی

خب میگن ک اینکار ها باعث شادی روحشون میشه

ایا میفهمن که این هدیه و لین ثواب از طرب کی بوده و کی این کارو براش انجلم داده؟ خیلی دوست دارم وقتی کاری برا عمم میکنم عمه ام بدونه و بدونه ک دلتنگشم و هنوز دوسش دارم

اگه جواب سوالمو میدونین بگین لطفا:(((اگر قصد مسخره کزدن دارین لطفا از تاپیک برید بیرون چون بنده ب اندازه کافی حال دلم بد هست🌸🙏🏼

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره حتی وقتی به اموات و گذشتگانت مثلا اگ بگی جد اندر جدم بهشون ثواب برسه اونها آگاهن که نسل چندمشون ...

چقد جالب

من از وقتی عزیز از دست دادم راجب اون دنیا کلی سوال دارم واجب شده بعد کنکورم بشینم این برنامه رو ببینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..
چقد جالب من از وقتی عزیز از دست دادم راجب اون دنیا کلی سوال دارم واجب شده بعد کنکورم بشینم این برنا ...

خدا بیامرزتشون امسال یه آقایی میگفت من که فاتحه میخوندم کامل بهشون میرسید و دلیلش رو هم بهش گفتن میگفت من موقع آب خوردن میگم سلام بر حسین سلام بر حمزه سلام بر شهدا من خودم تا حالا اینو نشنیده بودم 

من یه سوال دارم  وسط هفته فاتحه بخونیم بهشون میرسه  یا فقط پنج شنبه ها

عزیزم منم همین سوال رو چند روز پیش پرسیدم گفتن هروقت بخونی میرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..