2752
2734
عنوان

میترسم خانوادم بفهمن بدبخت بشم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 261349 بازدید | 823 پست
یا ابرفژل😱

لطفا اسم معصومین رو درست تلفظ کنید.اگرهم براتون مشکله تلفظش نیازنیست اسمشونو بگید

واقعا نی نی سایت،سایت عجیبیه که من واقعا فازبعضی هارو نمیفهمم.یامیان تاپیک عکس میزارن میگن بیاین نظربدین اخلاقش چجوریه؟!اخه ادم عاقل! این روزا توهمین دنیای واقعی نمیشه از روظاهر به شخصیت افراد پی برد ازبس همه مرموز شدن، اینجا دیگه دنیای مجازیه وازرو عکس انتظار داری تشخیص بدن؟!!!یکم بزرگ شید تروخدا.یا میان تاپیک حس ششم میزارن یا میگن حس ششممم بدویین بیان!!واقعا خودتونو زدین به خواب یا واقعا خوابید؟حس ششم فقط یه حسه.مگه استغفرالله خدا وپیغمبرید که ازاینده خبرداشته باشید یه مشت ملت ساده رو گول میزنید؟!!وقتی میبینم اون افرادی که تواین حس ششم شرکت میکنن سنشون از ۲۰ به بالا هست بیشتر تعجب میکنم.اخه اگه زیر ۲۰ بود میگفتیم هنوز بالغ نشده ولی از سن بالای بیست سال  واقعا انتظار عاقل بودن ازهرفردی میره.اینا بازم به کنار.فاز یه دسته کاربر دیگه هم درک نمیکنم.کوچکترین مسئله زندگیشونم تاپیک میزنن مشورت بگیرن ؛ینی عزیز شماهنوز اونقدر بزرگ نشدی که توی این کوچکترین مسائل یه ذره بشینی باخودت دو دوتا چهارتا کنی  تشخیص بدی بهترین گزینه چیه؟!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا ریزو‌درشت و خاله و مامانم براهم تعریف میکنن اتفاقا منم با خالم دوستم ولی امکان نداره حرفامونو ن ...

اره واقعا 

ولی من ترجیح میدم اول با خودم صحبت می‌کرد تا مجبور نشم به مامانم دروع بگم 

با اینکه خود خالمم دوس... داره

چه آسان می‌توان از یاد ها رفت  / مپرس حال مرا روزگار یارم نیست / مثل یک شایعه در حسرت باور شدنم

باید همون موقع که اومدی خونه خودت رو میزدی به مریضی 

وانمود میکردی حالت بد شده سرت گیج رفته رفته بودی بری قرصی چیزی بگیری حالت بد شده همسایتون هم دیدتون رسوندتون خونه 

الانم دیر نیست میتونی دروغ بگی 

بگی مثلا وسط حرفا راستی دیروز خیلی حالم بد شد مامان باید برم آزمایش بدم سرم بشدت گیج رفت اینقدر ترسیدم فکر کردم سکته ای چیزی کردم رفتم قرص بگیرم سریع وسط راه حالم بد شد خدا خیر بده همسایه رو رسوندم خونه عادی بگو

یا اینکه خودت بزن یکدفعه به حال بدی بزن تو سر خودت غش کن زیر چشمات رو سرخ کن لبت رو کرم بزن سفید شه بترسن بعدش بگو آره دیروزم همینجور شدم رفتم مسکن گرفتم وسط راه حالم بد شد فلان همون قضیه که گفتم تعریف کن تنها راه همینه باز حرف میشنوی ولی چند روز به ننه مت غریبم بازی ادامه بده

مطمئن باش خالت میگه قبل اینکه بگه تو بگو

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

شما به دریا برید دریا خشک میشه آبجی.همون‌خونه بمونید خیلی بهتره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
اره همون🥲😂 بگی اسنپ بود بعد ببینن اون ور خیابون پارک کرد رفت خونه

اسنپ محلی بودسنتی کارمیکرد واسه همسادها

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
اخه نصور کن فقط طرف چقدر گاوه  اونا وایسادن جلو در اینا خدافظی و بای بای انگار طرف شوهرشه  ...

حالاخوبه نرفته باشوهرخاله دست بده بگه من وکراشم یهویی

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
من نمیدونم ولی به نظرم کسی که بترسه هیچوقت سوار ماشین پسر همسایه نمیشه  نترسش سوار نمیشه چون م ...

من الان ۲۶سالمه هیچ وقت از این کارا نکردم😐

چندماهیه با یکی اشنا شدم اینقدررر دوسش دارم ک میاد دم در دنبالم 

میدونی یبار یکی میاد تو زندگیت کلا فازت باهاش عوض میشه منم اگ ۶ماهه قبل بود همین حرفو میزدم ولی الان نمیتونم چون خودمم خریت زیاد کردم ...

من الان ۲۶سالمه هیچ وقت از این کارا نکردم😐 چندماهیه با یکی اشنا شدم اینقدررر دوسش دارم ک میاد دم د ...

ببین اومی ک میاد جلو در سوار میکنه یعنی میخواد و همه یعنی بدونین این مال منه و قایم موشک بازی نداره 

استاتر هیچی انگار واسش مهم نیست 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
منی ک خانواده ب شدت سختگیری دارم میدونم داره چی میکشه  ولی جرعتتو عشقه ک رفتی بیرون هیچ شماره ...

هول شده گفته تاسری بعدکی بیام بیرون دزدکی،،؟؟

خاسته تاتهشوبره ،،ختم به خیربشه

خاله نبودقراربله بره دم در اوکی میکردن

اینقدر تو این تاپیک استرس زیاد بود دلشوره گرفتم 

جمعه با پسر عممو بچه هاش که تازه چند‌وقته اومدن تهران اصلا رفت و اومد نداشتیم رفتیم پارک 

بد منو دخترش و یکی از پسراش که همسنیم رفتیم دوچرخه کرایه کردیم مسابقه گزاشتیم ی عالمه هم باهم حرف زدیم و کلکل کردیم 

در آخرم فک کنم از من خوشش اومد😅

مامان بابام فکر کنم نفهمیدم پسرشون با من و خواهرش بود بنظرتون نباید با پسرش میرفتم؟

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏
2706