2733
2734
عنوان

میترسم خانوادم بفهمن بدبخت بشم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 261351 بازدید | 823 پست
خانومای مریم مقدس حمله تون به اسی بدبخت رو متوقف کنین بیچاره سوار ماشینش شده رسوندتش اونم چون همسایه ...

اخ گل گفتی

تازه چند ساله پسره رو میشناسه، همسایه شونه بالاخره یه شناختی داره که اعتماد کرده دیگه 😒

مطمعن باش خالت ميگه قبلش خودت بگو

من يه بار همچين اتفاقي برام افتاد طرفم فاميلمون بود دختر همسايمون ديدمون اونم رفته بود به خانوادش گفته بود اون زمان فكر كردم آبروم رفته و انقدر تو مدرسه كه خواهرش گفت موضوع رو فهميدن گريه كردم كه چشام كاسه خون شده بود اومدم خونه مامانم ترسيد انقدر اصرار كرد كه بهش گفتم اونم گفت خاك تو سرت  خودش رفت صحبت كرد كه در جريان بوده خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خخخ یاد خودم افتادم یک عدد دهه شصتی ام ک عقب میشستم همیشه 🤣 

ما همكارا كه چند سال كار ميكرديم و ميشناختيم ماشين ميوردن ميخواستن برسونن تا يه مسيري روم نميشد سوار شم، تازه كسي هم نبود ايراد بگيره و از اين لحاظ خطري نبود صرفا روم نميشد سنم هم بالاي ٣٠، اسي با وجود شرايط خانواده خيلي بي پروا عمل كرده اونم با سن به اين كمي  

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
از کجا میدونی نترسیدم همین الان با اینکه چند ساعت گذشته میخوام سکته کنم😥

شايد اصلا نگن ، شايد به مامانت بگن به روت نيارن ولي نامحسوس تحت كنترل بري ، بستگي به خانواده داره كه عكس العملشون چي باشه، بهش فكر نكن ديگه ، اگرم گفتن مامانت پرسيد بگو تو راه ديدم گفتم شبه خطرناكه سوار شم  خودت رو بزن به اون راه يعني فكر نكردي كار بديه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

خودت به خانوادت ثابت کردی جنبه ی تنهایی بیرون رفتن رو نداری

و اینکه بگو اسنپ بود ولی بعید میدونم جمع بشه

خانواده های سختگیر آدمای زودباوری نیستن چون دقیقا به خاطر شک زیادشونه که سختگیرن

دیگه هیچ تاپیکی اینجا نمیزنم،اینجا هم مینویسم که اگه روزی یادم رفت و زدم سریع چشمم بخوره بهش!

ولی اسی این از اونایی هست که فوری می‌ره سراصل مطلب زود وانده مثل آدم مواظب خودت باش چند روز دیگه میاد بگیرتت

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.

حالا به هر جهت فهمیدی سوار ماشین کسی نشی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اگر آزادی داشتی الان حامله هم شده بودی. 

خانوادت میشناسنت چه مارمولکی هستی

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
2706