2733
2734
عنوان

میترسم خانوادم بفهمن بدبخت بشم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 261349 بازدید | 823 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید اسی ولی امشب خیلی با پستای تاپیکت خندیدم😐😂

ان شاالله همونجور که دل من با تاپیکت شاد شد دل توام شاد بشه و مشکلی برات پیش نیاد.

ولی خب دختر خوب اینو یادت بمونه اولا که با داشتن چنین خونواده سختگیری هیچوقت دنبال رل و دوستی و...نباش چون به استرس و دردسر بعدش نمی ارزه ثانیا که اگرم میخوای با کسی باشی لااقل چهارتا کوچه بالاتر یا پایین تر بگو طرف برسونتت نه اینکه دقیقا تا جای خونتون بیارتت چون بالاخره چهارتا دوستی همسایه ای چیزی میبینه تورو و فرداروز بخوای ازدواج کنی و خواستگارات بیان برا تحقیق ممکنه همین دوست و همسایه ها امارتو بدن بهشون و اونوقته که خودت ضرر میکنی پس اگر هرکاری هم قراره انجام بدی لااقل تو کوچه خیابون خودتون انجام نده ولو اینکه بطور کلی دوستی با پسر جماعت اونقدرا هم مهم نیست که ادم بخواد بخاطرش کلی استرس و نگرانی رو متحمل بشه و با خانوادش دچار تنش بشه.

با خانواده ای که استارتر داره میگه  فکر کن بره بگه رفتم نوار بخرم ،بعد پسره گفت بیا خودم برسون ...

🤣🤣🤣🤣🤣

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم

منم سنم کم بود تنها بودم با پسرهمسایه پیام میدادیم ب هم

اییی چ خری بودم 

بعد این اسکل گیر داده بود بیا پایین 

میگفتم نه نمیشه

کیگفت نه بیا دم پنجره لااقل

منم رفتم دم پنجره 

همون لحظه از شانس گندم ابجیم و همسایمون اومدن تو کوچه

من ابجیمو دیدم هول شدم دست تکون دادم بعد پنجره رو بستم رفتم خوابیدم😂😐نمیدونم چرا

همسایه هم حالا راست یا دروغ فکر کرده دزده😂البته ابجیم فهمید

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜

یعنی ۳۰روز ماه رو تنهایی برو بیرون مگسم نمبینتت ولی  امان از اینکه ۵ دقیقه  توی ماشین دوس پسرت یا توی خیابونی کافه ای چیزی باهم باشین از نزدیک ترین کست تا نوه عفت السلطنه مادر بزرگ زندایی ت جلو رات سبز میشن 

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...

والا من دهه هشتادم اما انگار دهه پنجاه تا هفتادم

انقدر سخت میگرفتن ک نگم براااااات

الان متاهلم

اون. روز رفتم بیرون گم شدم

مامانم مبگفت دختر فلانی بلده من از بس گیر دادم هیچ جا بلد نیستید 

خودشم فهمید چه اشتباهی کرده

ولی افسوس من نه دیگه جوونی کردم نه نوجوونی نه هیچی

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
2706