2733
2734
عزیزم من بعدشم گفتم امیدوارم هرچی درسته پیش بیاد بعد ادم چون عصبانی میشه باید  نفرین کنه؟از من ...

اول قضاوت کردی دیدی درست نیس این حرفو زدی بعدشم ول کن تروخدا من از درد دارم میمیرم اومدم یکم حرف برنم خالی شم شماها چ قضاوت قضاوت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول قضاوت کردی دیدی درست نیس این حرفو زدی بعدشم ول کن تروخدا من از درد دارم میمیرم اومدم یکم حرف برن ...

برو قرص بگیر بنداز دیگه موندی برای چی اون روز به روز بزرگتر میشه بعد دیگه نمیشه انداخت

یعنی این و دوستش ودامادشون تو خونه تنها بودن؟؟؟

نمیدونم درست که توضیح نداده

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ابرو خودم میره درست ادم کثیفیه ولی تازه بچش ب دنیا اومده دلم برا اون میسوزه

دلت برای کسایی بسوزه که بعد تو قرار باهاشون بخوابه.همین سکوت میکنین که به خودشون اجازه تکرار این کارا رو میدن .هم زن داره هم تو خونه ای که آدم هست هم با یه دختر .چه خوش اشتها.پدرش رو در بیار حرومزاده رو

برو قرص بگیر بنداز دیگه موندی برای چی اون روز به روز بزرگتر میشه بعد دیگه نمیشه انداخت

بعدش که دیگه دختر نیست رو چکار کنه بعدم تو بارداری های بعدی مشخص میشه این قبلا بچه سقط کرده اونوقت جواب شوهر آیندش رو چی بده

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بعدش که دیگه دختر نیست رو چکار کنه بعدم تو بارداری های بعدی مشخص میشه این قبلا بچه سقط کرده اونوقت ج ...

عزمزمه ایشون قبلا عقد کرده بودن .بعد میگی بمونه بچه دنیا بیاره یعنی بهتر ؟؟

عزمزمه ایشون قبلا عقد کرده بودن .بعد میگی بمونه بچه دنیا بیاره یعنی بهتر ؟؟

نه من اصلا نگفتم دنیا بیاره تصمیم با خانوادشه که مطمئنن میگن باید بندازه

خودش گفت عقد کرده‌؟ من تاپیکاشو نخوندم

2706