2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیشه قبلا نامزد داشته باشی!؟  بعدم بخاطر همین حرفا شماس نمیسه راستشو کف عزیزم مشگل داری برو ب ...

اسی الکی نفرین نکن اگه واقعیت داره تو حتما باید گزارش بدی راه دیگه ای هم نداری چون ازش حامله ای هم مدرک محکم دستته سریع میگیرنش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اولا دوستم مست مست بود  دومن داماد همیایشونه زنش حامله بود خواب بود خونشون  چهارمن سرتو ...

فقط  خدا داند ...

از این دعای نی نی سایتیتون متنفرم که تا هرحرفی میزنی  عین پیر زنا نفرین میکنن سرت بیاد سرت بیاد   بشین سرجات که تجاوز نشه در حقتون 

نفرینتون هم مثل سایتتون میمونه  هیچیش درست کار نمیکنه 🤦‍♀️

ت مست مست باشی بیدار میشی چند بار صداش زدم بیدار نشد

من تا حالا زهرماری مصرف نکردم که بدونم بعدش چی میشه

تو هم نباید جایی میخوابیدی که اهالی خونه اهل مصرف الکلن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اسی الکی نفرین نکن اگه واقعیت داره تو حتما باید گزارش بدی راه دیگه ای هم نداری چون ازش حامله ای هم م ...

واقعا چرا الکی نفرین میکنه بعد من بهش گفتم بهترینا واست رقم بخوره خدایا 😐

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅
واقعا چرا الکی نفرین میکنه بعد من بهش گفتم بهترینا واست رقم بخوره خدایا 😐

ولش کن آدم روزه شبه دار نمیگیره بهتره جایی که نمیدونیم راست و دروغشو دیگه نخونیم

خدا هم اونجا ننشسته ببینه بنده بی عقلش چی میگه همون کارو بکنه

قبلش چ گفتی ک بهت اونجوری گفتم !؟

عزیزم من بعدشم گفتم امیدوارم هرچی درسته پیش بیاد

بعد ادم چون عصبانی میشه باید نفرین کنه؟از من که گذشت ولی دل کس دیگرو نشکن سر نفرین های بی منطق 

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅
2706