2752
2734
عنوان

بچم استفراغ کرد شکمش خالی شدالان خوابید 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 43 پست
نگران نباش هیچی نمیشه فقط فردا اگه بازم بالا اورد شربت اندانسترون بهش بده ضد تهوع

دکتر دارو داد امروز بهش نفخ داره معدش برای همین بالا آورد ببخشید ولی داشت آروغ میزد بالا آوورد یه دفعه دکتر دایمتیکون داد بهش 

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا زورش نکن این جور مواقع واکنش طبیعی بدنش ویروس یا میکروب و دفع کنه بهتر راحت شد بچه فردا اگه غذا خورد یه ذره آبغوره نمک بده خیلی خوبه برهداستفراغ البته معدش خالی نباشه

متاسفانه دوره داره این ویروس،مایعات و آب هویج و آب سیب،دمنوش کلپوره عالیه

ممنون عزیزم دکتر گفت آبمیوه نده بهش مثلا سیب بزار سیاه بشه بده یا موز بده بهش😔دعا کنید زودتر خوب بشه من خودم باردارم نمیتونم تکون بخورم 😔

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان خوابیده چرا دکتر ببرم امروز دکتر دارو داد بهش 

الان یه قابلمه سوپ بزار رو گاز زیرش کم کن ساعت ۶ صبح بیدارش کن یه پیاله بهش بده از این کارا زیاد کردم:)

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر منم اینطوری شده💔

بیچاره هیچیییییی نمیخوره ولی باز بالا میاره نمیدونم چجوریه

حتی اب هم میخوره بالا میاره..

لاغر شده بمیرم براش

خیلی بده اون بیحالم هستش ‌

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻
2706