2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه کم شک کردم نوشته بود صفور برای پاکبان! آخه تو دکتری . بعدم تو جاده چیکار می‌کرد هی هم میگفت برم شام بخورم برم زشته  مگه الان تعطیلاته خب سرکار مگه نبود!  بعدم این اولین تاپیکش بود

با حیوانات مهربون باش⚘
من تازه تو دادگاه بودم

من هنوز ب دادگاه نرسیده بودم ک ....چون با کینه و اه تعریف کرد فهمیدم جداشده خواستم ببینم چقدر تحمل کرد و جداشد ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
منم مرحله کتک خوری بودم

والا همه مراحلش کتک خوری داست که

چه کسی گفته زمان طلاست ؟من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاندو می رود در عمق وجودت مست مست که شدی چشمهایت را باز میکنی میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ...فروغ فرخزاد

می‌ره توی یه بیمارستان جای دور افتاده کار میکنه و پولدار میشه.

بچه بیچاره اش  ام میزاره پیش بابا ی معتاد و عوضی اش وطلاق می گیره.بعد یه روز یکی بهش زنگ میزنه میگه شوهرت اومده خواستگاری دختر خواهر من.

تا اینجا خوندم

وقتی بچه را بدی به مرد که طلاق کاری نداره

‌‌بچه را داد به شوهرش؟ بالاخره یه کار درست کرده پس ...بعد این همه بی عقلی

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
توافقی جدا شدن و شوهرش پسرشو بهش نداد و ایشونم مشغول کارشون بودن تا اینکه یه خانم باهاش تماس می گیره ...

با همون پسره ازدواج کرد که دوست شدن

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2706