2733
2734

البته که من از همین الان با این اعتماد به نفس داغون معلومه قراره گند بزنم 

کاش خونمون حداقل یخورده بهتر بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خاهش میکنمم قرارای اول برید بیرونی جای

و حتمااا مشاوره برید چیزایی چه اونا میبینن ما با چند سال کنارشون بودن و زندگی کردن باهاش نبینیم و ندونیم چطور باهاش رفتار کنیم

لشتباه منو نکن که ندونسته و بدون مشاوره و شناخت کامل ازش عقد کردم و الان من موندم و رابطه یک طرفه و هر شب گریه 

خاهش میکنم خیلی باهم تو نامزدی برید و بیاید و از همه چیزی بپرس...از کارکردن..ادامه تحصیل.عقایدش

و نگاه ب رفتار باباش ب مامانش بکن دقیقا همون رفتار رو با تو میکنه

شغل درآمد  خونه آینده تاکید کن‌خانوادش حق دخالت ندارن توی زندگیت نحوه اجرای مراسم عقد و عروس ...

کارمند اداره برقه نمی‌دونم حقوقش چقدره

خونه هم که با خانوادش تو یه ساختمونه یعنی باباش زده به نامش

حق دخالت نداشتن رو خودمم خیلی حساسم روش اما نمی‌دونم چطور بگم ، چون به شدت رو قضیه خانواده حساسن 

عزیزم خاهش میکنمم قرارای اول برید بیرونی جای و حتمااا مشاوره برید چیزایی چه اونا میبینن ما با چند س ...

بله باهاتون موافقم 

اما خب فکر نکنم این خواستگاری به نامزدی و این حرفا ختم بشه اصلاً 

امیدوارم حال دلتون خوب باشه و مشکلاتتون حل بشه💚

کارمند اداره برقه نمی‌دونم حقوقش چقدره خونه هم که با خانوادش تو یه ساختمونه یعنی باباش زده به نامش ...

ازش بپرس اگر روزی تشکیل خانواده دادی اولویتت خانواده ای ک ساختی میشه یا خانواده ای ک توش بزرگ شدی

جوابش خیلی چیزارو برات مشخص میکنه 

اگه خیلی رو خانوادش تعصب داشته باشه قطعا برات آزاردهنده میشه.

تو گوگل سرچ کن سوالات مهمه جلسه خواستگاری برات میاره یادداشت کن یا شات بگیر تو جلسه کنارت داشته باش

2706