2752
2734

خانما من منشی و دستیار  یک شغلی  هستم 

مشتری باید  می‌داده ۲ میلیون ۶۰۰

و من منشی لحظه کارت کشیدن یکی از همکارام کنارم بود اون جای من کارت کشید .

اول گفت صفر هاش درسته آن گفتم آره 

بعد گارت خطا داد دوباره  همکارم کارت کشید ولی من چک نکردم دیگه گفتم میفهمه دختره از منم بزرگ تر بود نبود بگم بچس

بعد احمق دو هزار و ۶۰۰ تومن کشیده ۳ تا صفر کمتر. 

حالا کارفرما چیز خاصی نگفت خیلی ناراحتم  کوتاهی از منم بوده بنده خدا کارفرما خیلی ناراحت شد

دختره کارت کشیده خودش کشیده کنار ،مشتری هم ی منشی  دیگه زنگ زده یهویی حاشا کرده اون شهر نیتسم بررسی کنم میدم 

بهش زنگ زدم گفتم بپردازین چون حقوق من کم میشه گفت با مهربونی اره بررسی میکنم باشه میریزم 

حالا ی منشی دیگه زنگ میزد جواب نمیدتد نمیدونم  اخه کن درامدی ندارم و حقوقم کم میشه 😭

بنظرتون پیچونده؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

چه حروم خور شدن مردم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشتریه قطعا دو میلیون و ۶۰۰ رو باید میفهمیده!

اگ ادم معتقد به حق الناسی میبود اصولا باید میفهمید تا الان یه برمیگشت یا یه زنگ میزد

به خود مشتری ژنگ بزنین بگین

اگر گفت نه و بعدا میگم

ینی پیچونده  عمرا بده

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤

مشتری حروم خور بوده 

من داشتم مشتری برمی‌گشت میگفت کم کشیدی زیاد کشیدی پس میداد ولی خداییش بعصی وقتا دیگه مشتری میرفت که میرفت باید بسپری به‌خدا 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
حرص نخور دختر ولی اون چه خنگی بوده یکی نه سه تا صفر کمتر  انشااله درست میشه یه دعا توسل ...

جواب تلفن منشی رو نداده ممکنه پیچونده باشه؟

حس بدی دارم 

دعاها رو بخونم جوابه؟

کوتاهی کردم بنده خدا کارفرمام خودش گیر پول بوده 

چیکار کنم میگید ...

از طرقی هم پول دندون پزشکی برای دندونم میخاستم چون درد میکرد 

از دست خودم خیلی ناراحتم 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
نه نمیپیچونه. ولی چقدر زشته آدم شاغل نتونه یه عدد رو درست بنویسه.

میدونی سرت شلوغ باشه درگيري فکری داشته باشی پیش میاد 

حالا نه همیشه ها ولی واقعا پیش میاد

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
مشتریه قطعا دو میلیون و ۶۰۰ رو باید میفهمیده! اگ ادم معتقد به حق الناسی میبود اصولا باید میفهمید تا ...

کارتش به اسم شوهرش 

طرف خیر سرش بازنشسته نعلمی بوده مشتری سابق اونجا نمیدونم چیکار کنم حس بدی دارم 

به طرف ژنگ زدم گفتم از حقوقم باید کم شه همونجا خودش از مارش راضی بوده ....

روز جمعه کار کردم با کلی مشکل  چیمار کنم پول بگیرم ازش پولش کم باشه از نظر شما اکا برای من زیاده 🥲🫠

نه نمیپیچونه. ولی چقدر زشته آدم شاغل نتونه یه عدد رو درست بنویسه.

از دست خودم خیلی عصبانی شدم بار دوم چک نکردم 

اره اونم ی صفر نه ۳ تا صفر ...

اگر حلال خور باشه بر می‌گردونه، 

معلم بازنشسته هست ممکنه بر نگردونه؟

جواب تلفن منشی رو نداده ممکنه پیچونده باشه؟ حس بدی دارم  دعاها رو بخونم جوابه؟ کوتاهی کردم ب ...

ببین به گوشیش پیامک میره اون دیده اگه میخواست پس میداد من چند روز پیش خرید کردم آقاهه بجای ۲۵۰ تومن ۲۵ تومن کشید دیدم بهش گفتم میتونستم نگم اونم متوجه نمیشد اما وجدان دارم

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
2706