2733
2734

امشب 3بار زنگ زدم اشغال بود بعد ازش پرسیدم با کی حرف میزدی گفت با هیچکس. گفتم اشغال بود میگفت باید بگه کال ویتینگ. با گوشی مامان امتحان کردم رو گوشی اونم اگه با کسی حرف می‌زد بوق اشغال می‌خورد. عکس میزارم بگید ممکنه خط ها ب هم بریزه اینجور شه یا دوتا سیمکارت داشته باشه. گوشیش سامسونگه و سیمکارت دائم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره بعضی وقتا به من زنگ میزنن میگن اشغال بودی شاید دو نفر با هم شماره بگیرن اشغال میرنه 

برا منم اینجور میشه خط من ایرانسله

در حالی ک حرف نمیزدم با کسی

همون mamane_elyar🤝   عضویت ۴۰۲/۱۰/۱۸
اره بعضی وقتا به من زنگ میزنن میگن اشغال بودی شاید دو نفر با هم شماره بگیرن اشغال میرنه 

میگفت کسی زنگ نزده بهش. شاید پیامکش نمیره. عکسشو گذاشتم بیا ببین اینجور میومد 

بعضیا یه کدو فعال میکنن موقع حرف زدن میگه در حال مکالمه هست.اگه فعال نباشه بوق اشغال میخوره

همونا که فعاله این کدشون اگه یکی در حال زنگ زدن بهشون باشه و یا خودشون در حال تماس باشن تا قبل برقراری ارتباط و حرف زدنشون با هم بوق اشغال میخوره

این کلا با اون خط ارتباط برقرار نکرده یکی از سیمکارت ها مشکل داشته یا سمت شما یا همسرتون 

منم خیییلی پیش اومده به جایی بخوام زنگ بزنم اینجور میشه و دقیقا مثل عکس که شما فرستادین و اشغال میزنه

بعضیا یه کدو فعال میکنن موقع حرف زدن میگه در حال مکالمه هست.اگه فعال نباشه بوق اشغال میخوره همون ...

عکسو دیدی گذاشتم؟؟ دقیقا هر3بار ک زنگ میزدم این میومد. یعنی با کسی حرف میزده انکار میکنه؟ 

2706