2733
2734
عنوان

نمیدونم مشکل از منه یا واقعا همه جلوم کلاس میزارن و قیافه میگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 65 پست
چجوری نقاط قوت خودمو بیینم و نقاط ضعف دیگرانود هنوزم نفهمیدم چجوری اهمیت ندم

ببین باید یه تلاشهایی کنی مثلا بری دانشگاه و گواهینامه بگیری ،بری سر کار اینا باعث میشه  احساس خوب و مفید بودن داشته باشی و اعتماد به نفست بالا بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید تمرین کنی واقعا با تمرین جلو آینه  یعنی هر روز چند بار وقتی تنهایی با صدای بلند جلو آینه ...

مرسی عزیزم خیلی روشای خوبی یادم دادی💋

به نظرت با تمرین جلوی آینه میتونم لحن و لهجمو‌هم تغیر بدم؟؟

و اینکه اگه خودمو با گوشی سرگرم کنن نمیکن فلانی همش سرش تو گوشیه؟

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱
اینکه رفتارم مثل بچه ها هست و یه سلام علیک درست حسابی بلد نیستم  اون به ادنایی مثل من میک ...

آره این سلام علیک خیلی مهمه 

از امروز این کار حتما انجام بده مطمئنم درست میشه 

روزی ۴بار وقتی تنهایی برو جلو آینه و بلند به کسی مثلا یا به آینه با لبخند بگو سلام حال شما خوب هستین حتما اینکار انجام بده با تمرین این کار یاد میگیری

عزیزم دیگه دو ماهه که یه هویی چاق نمیشی منظورم اینه مشکل غیر قابل حلی نیست ممکنه تا ۲۱ سالگی به یه و ...

واقعا،؟

خدا کنه خوش اندام شم

مرسی عزیزم خیلی روشای خوبی یادم دادی💋 به نظرت با تمرین جلوی آینه میتونم لحن و لهجمو‌هم تغی ...

بله تا حدودی میتونی لحن و لهجه هم تغیر بدی باید زیاد تمرین کنی 

خب اگه با گوشی سرگرم نشی باید زل بزنی به مردم حرفم که خیلی نمی‌زنی این بده ،ببین اصلا به حرف مردم اهمیت نده این خودش اولین قدم اعتماد به نفسه 

باید همیشه مرتب و تمیز باشی سلام علیک اولیه رو انجام بدی دیگه بعدش حرف مردم مهم نیست 

آدم شلخته باشه بده ،آدم سلام علیک بلد نباشه بده ولی بعدش یکی آرومتره کم حرفتره یکی پرحرف تره مهم نیست

آره این سلام علیک خیلی مهمه  از امروز این کار حتما انجام بده مطمئنم درست میشه  روزی ۴بار ...

امتحان میکنم خدا کنه نتیجشو ببینم 

به نظرت خجالتمو هم از بین میبره؟؟

اخه من چون خجالت میکشم بیشتر برای همین نمیتونم

یا تو خیلی خوشگلی اونا بهت حسودی میکنن

یا تو مغروری محل نمیدی و اوناام بهت محل نمیدن

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
بله تا حدودی میتونی لحن و لهجه هم تغیر بدی باید زیاد تمرین کنی  خب اگه با گوشی سرگرم نشی باید ...

مرسی عزیزم

چجوری به مردم و حرفش اهمیت ندم میشه برام موال بزنی قشنگم؟

امتحان میکنم خدا کنه نتیجشو ببینم  به نظرت خجالتمو هم از بین میبره؟؟ اخه من چون خجالت می ...

با تمرین میشه ولی واقعا تمرین کنی نگی این روش ها الکیه من کسایی دیدم با این روش تغیر کردن

یا تو خیلی خوشگلی اونا بهت حسودی میکنن یا تو مغروری محل نمیدی و اوناام بهت محل نمیدن

نمیدونم من مغرور نیستم فقط خجالتیم

قیافمم بد نیست

نمیدونم من مغرور نیستم فقط خجالتیم قیافمم بد نیست

خوب اونا فکر میکنن خودت و میگیری 

ببین اگه اونا درست حسابی ان واسشون خاکی باش وگرنه ارزش نداره 

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
2706