2733
2734

سلام ماماناي عزيز پسر من شش ماهشه و رفلاكس هم داره ببلاك ميخورده تا الان و رفلاكس پنهان داشت شيرش به شدت بهش ميساخت دكترش اجازه نداد عوض كنم روزي يك ساشه امپرازول ميخوره الان دو گرفتم انگار نميسازه بهش هم صداش گرفته هم همش سكسكه ميكنه نميخوام وزنش كم بشه ١١ كيلو ايناس حدودا ميخوام يه شير خوشمزه باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم  شیر خشک اپتامیل بهش ندادی؟

نه تاحالا نخورده دكترش خيلي منو ترسوند كه اصلا شيرشو عوض نكن ممكنه نسازه بهش ولي بچه در عذابه مشخصه ميفهمم رفلاكس داره عارق با صداي مايع ميزنه سكسكه هم زياد ميكنه

ماشالا وزنش برا سنش زیاد بالاس، و دارو نیاز نداره بعنوان یمادری ک رفلاکس پنهان پیرش کرده بهت میگم ...

خوب ميخوره همه چي ميخوره الان دوروزه شيرشو دو كردم اشتهاشم كم شده معده درد داره قبل اين همه چيو با اشتها ميخورد سوپ فرني سرلاك

نه تاحالا نخورده دكترش خيلي منو ترسوند كه اصلا شيرشو عوض نكن ممكنه نسازه بهش ولي بچه در عذابه مشخصه ...

چطور رفلاکس داره.وزنش اینقد بالاست.

من رفلاکس پهنان داره.ببلاک arبهش میدم.

وزنش هم خیلی کمه

2706