2733
2734
عنوان

کودکم

242 بازدید | 9 پست

هر روز به کودکم چندین بار می گم دوست دارم،

حتی اشتباه کنی دوست دارم،

گریه کنی دوست دارم،

بخندی دوست دارم،

همیشه، همه جا دوست دارم...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!

عالیه

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عاشق بچمم اصلا امید زندگیمه اما گاهی شوهرم انقد اذیتم میکنه که سر بچم خالی میکنم اون لحظه میخوام خودمو بکشم نسبت به کاری که کردم متنفرم از خودم

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
عاشقشم تنها کسی ک وقتی بغلش میکنم تمام‌وجودم پر از عشق و دوست داشتن میشه  از خدا میخام مواظب ه ...

همینطوره عزیزم....

من هم روزی 100 بار میگم دوستت دارم تنها کسی ک هرچقدر هم اشتباه کنه و خطا کنه بازم دوسش داری بچته

آفرین به شما...