2733
2734
عنوان

کیا روماتیسم دارن لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 26 پست
درصدی بهم گفته فقط تو آزمایش و گرافی معلوم شد ک روماتیسم ستون فقرات دارم خیلی ناراحتم و خیلی خودمو ب ...

قربونت برم‌ نگران نباش استرس هم برات بده

من چون مفصلی دارم اولش زانوهام آب آورده بود و غضروف زانوم آسیب دیده بود اما از همون اول داروها که شروع شد خیلی بهتر شدم🤍انشالله شما هم زودی بهتر میشی

دلی که رحمه زخمه💔

خشکی و درد استخونا و ستون فقرات از نشونه های روماتیسم ،مامانم منم خشک میشه خیلیییی و درد میکنه،گاهی انقدر دردش زیاده که نمیتونه وقتی خوابیده از جاش بلند بشه،پشتش اینا خشک میشن درد میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دردم زیاد نیست فقط صبحا بدنم خشکه و کمر درد دارم شبا هم سرو کله ام خیلی خیلی عرق میکنه بعضی وقتام گر ...

آره دقیقا منم خیلییی عرق می‌کنم جوری که ناخودآگاه از خواب بیدار میشم لباسمو عوض می‌کنم

دلی که رحمه زخمه💔
عزیزم شما چیا براتون مفید بوده

من حقیقتا پیاده روی و کاهش وزن خیلی برام خوب بود،دکتر بهم گفتن رو زمین نشینم،پله زیاد بالا پایین نرم،عذر می‌خوام توالت فرنگی استفاده کنم...اینا واقعا بهم کمک کرد

ولی از مواد غذایی راستش زیاد تاثیری حس نکردم فقط مدتی که رژیم بودم و مواد قندی خیلی کم استفاده کردم و بیشتر سبزیجات رنگی استفاده می‌کردم به نظرم بهتر بودم

فعالیت‌هایی که بهم فشار میاره هم سعی می‌کنم انجام ندم

دلی که رحمه زخمه💔
دارو داده و گفته ک باید شروع کنم دو هفته یکبار آمپول بزنم 

سلام گلم داروهاتا تحت هیچ عنوانی قطع نکن یعنی شنا باید تا آخر عمر دارو بخورین تا پیشرفت نکنه زیاد با آب شستشو نکن مثلا پتو رو بده خشک شویی ظرفاتا با دستکش بشور خیلی گرمیجات بخور از سردیجات پرهیز کن