2752
2734
عنوان

دوستی به قصد ازدواج

216 بازدید | 9 پست

با یکی تو رابطم با قصد ازدواج 

شرایطمون یکیه منو به خانوادش گفته

من به مادرش گفته وای مادرش فعلن راضی نیست داره تلاش میکنه راضیش کنه  

خاستپ بپرسم شما با کسی رفتین تو رابطه به قصد ازدواج چیشد

کات کرد گذاشت رفت بی دلیل 

تاپیک داستان پروفایلم بخون 🥹 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما ب قصد دوستی بود 🤣نگو اقا بعددیدنم قصدش ازدواج بود بعد ۵ماه مطمعنترشد و بهم گفت😁 ولی قبلش باخانوادش درمیون گذاشت باینکه میدونستن توعقدجداشدم خیلی مشتاق بودن🥰زودتر بیان خاستگاری عقدکنیم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیانت کرد خدا رو شکر منم از خدا خواسته منتظر همچین حرکتی بودم 

گفتم دختر از روز اول امدی جلو  ولی من بهت گفتم نه ولی بهانه جور کردی

حالا برو که سلام گرگ بی طمع نیست

عین آب خوردن فراموش شد فک کنم یه هفته بیشتر نبود

خوبه که بخوای با این قصد بری جلو ولی با احتیاط و بی احساس برو و منتظر هر حادثه ای هم باش و در پایان عین خیالتم نباشه

اول خوب بود بعد ی مدت مرض گرفت ی آدم دیگه شد

منم دلم باهاش نبود کات کردم

البته الان دیگه ازدواج کردم 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱