2752
2734
عنوان

طلاق بگیرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 33 پست

عزیزم من بچه م تقریبا مثل بچه تو و ۲ سالشه     توروخدا اصلا اصلا اصلا  به فکر طلاق نباش به هیچ وجه   

من شوهرم تونه رو ترک میکردو میرفت  وگرنه من واقعا برای زندگیم میجنگیدم    بشین و زندگی کن     توروخدا گناه داره بچه ت    من الان مستقلم با هزارتا مشکل و بچه     بچه تنها بزرگ کردن سخته     خونه پدری هم چیز زیادی در انتظارت نیست   ظلم نکن به خودت و بچه  هیچ کس بی مشکل نیست    چندوقت تعقیبش کن شاید پای زنی وسط باشه که سرد شده    یا کمتر غر بزن  و خوش اخلاق شو چندوقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من بچه م تقریبا مثل بچه تو و ۲ سالشه     توروخدا اصلا اصلا اصلا  به فکر طلاق نب ...

شما چطوری طلاق گرفتی عزیزم و به چه دلیلی 

و مهریه هم گرفتی ؟ الان به بچت چیزی میده ؟

خونه پدرت شرایطت چطوریه 

سر کار میری ؟

عزیزم من بچه م تقریبا مثل بچه تو و ۲ سالشه     توروخدا اصلا اصلا اصلا  به فکر طلاق نب ...

تقریبا تاپیکاتو خوندم خیلی ناراحت شدم کاش میتونستیم تلفنی حرف بزنیم یا توی تلکرام 

قبل از اینکه بخوای تصمیم احساسی بگیری فقط برو مشاور خانواده همین و بس. 

شما هر چقدر بیای از خوب و بد زندگیت اینجا بنویسی بازم انگار هیچی نگفتی چون ریز و بم زندگیت رو خودت میدونی و همسر و خدا. 

مشاور درسش رو خونده، عمرش رو گذاشته برای مطالعه راجب همین مسایل، خیلی هم هزینش گرون نیست جلسه ای فکر کنم ۴٠٠/۵٠٠.

اما اگر ته دلت میگه که این کار درسته بیشتر بهش فکر کن. امیدوارم هرچی خیره بیاد سر راهت

اگ میتونی رگ خوابشو پیدا کنی و ب پر و پاش نپیچی و آروم و آروم بتونی رو افکار و اعصابش تاثیر مثبت بذاری خوبه 

ولی اینکه بیرونت میکنه یا واسه رابطه گاهی میاد سمتت خیلی بدِ همیشه احساس خلأ خواهی داشت روح و روانت زخمی میشه

خیلی صادقانه بخوام بگم،  اگه من بودم بخاطر همون کتک زدن و گفتنِ "برو بیرون حوصلتو ندارم" طلاق میگرفتم. به پدر مادرم توهین کنه که باسنش رو مورد عنایت قرار میدم.

حالا شما بگو میلیاردره. فقط خیلی اشتباه کردی که از همچین عنی بچه دار شدی. بخاطر بچت یه مدت تحمل کن از زیر دست و پا دربیاد. تو این مدتم از نظر احساسی وابسته ش نباش و ادم حسابش نکن.

منشوهرم 1 تومن میده هر ماه😂

دیگه هر مردی نسبت ب درامدش یه مبلغی میده

اگه درامدش بالاست بیشتر ازش بگیر و یچیزی پس انداز کن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
بگو بچه مال خودت مهریه موبده خلاص تا حساب کار دستش بیاد چیه کم داری یاشیدشیرین میزنی زشتی یابی عقل ی ...

چون بچه دارم پدرم و مادرم میگن باید بنشینی زندگی کنی و ازم حمایت نمیکنند شوهرم هم مالی و خونه ای نداره که برم اجرا بزارم 

باید برگردم خونه بابام با یه بچه 

2706