2733
2734
عنوان

کاش با بابام خوب یودم🥺🤦🏼‍♀️

604 بازدید | 19 پست

من 

بابام هیلی دوستم داره،جوری که مطمئنم دیگه عیچوقت کسی اینطوری دوستم نداره...

همیشه پول بهم میده در حدی که پس انداز طلا هم میکنم،همیشه ازادم میذاره،همیشه قربون صدقه عم میره..‌

منم خیلی بابامو دوس دارم ولی دلم نمیهواد زیاد باهاش وقت بگذرونم🤦🏼‍♀️

مثلا دوس دارم همیشه خالش هوب باشه و توی پذیرایی باشه و من توی اتاقم،،،،ینی خوشم نمیاد هی بشینم باهلش حرف بزنم و وقت بگذرونم🤦🏼‍♀️چون خیلی تفاوت داریم

از طرفی تو بچگی بع شددددددت عصبی بود و هر هفته دعوای شدید داشتیم و یه جورایی یه کینه خیلی عمیق ازش دارم که هر کاری میکنم رفع نمیشه🤦🏼‍♀️

یه وقتایی خیلی تندی میکنم یا کنایه میزنم ولی دست خودم نیست چون ازش کینه دارم اینطورم البته سعی میکنم کنترل کنم ولی دست خودم تیست🤦🏼‍♀️چون مامانمو خیلی اذیت کرد و ارامش خود ما هم گرفت،نمیتونم ببخشمش🥺

بچگی از دست کاراش گدشه گیر بودم و لکنت داشتم

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

از یه طرف کارای خوبش و ساپورت هاشو میبینم میگم کاش باهاش خوب بودم..‌

از طرف دیگه یاد بعضی کاراش که میوفتم کینه عم تازه میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابای منم همینه با این تفاوت که اصلا عوض نشده ما بزرگ شدیم دانشگاه رفتیم ازدواج کردیم هنوز که هنوزه اخلاقاش همون قدیمیه داریم روش کار میکنیم جلو داماد و عروس رعایت کنه دیگه همین

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

من بابامو خیییلی دوست دارم بخدا عاشقشم ولی از دور🥺

نمیتونم باهاش وقت بگذرونم و خیلی نارلحتم کاش کینه عم پاک میشد ولی خیییلی عمیقه

سعی کن بیشتر باهاشون وقت بگذرونی که دور از جونشون بعد ۱۲۰ سال فوت شدن حسرت به دل نمونی

خیلی به خودم میگم ولی اگه کنارش بشینم بعد نیم سلعت باهاش دعوام میشه

من بابامو خیییلی دوست دارم بخدا عاشقشم ولی از دور🥺 نمیتونم باهاش وقت بگذرونم و خیلی نارلحتم کاش کی ...

عزیزم قدر الانت و بدون مهم الانه که بابات کنارته و دوستت داره گذشته اسمش روشه ‌‌‌‌‌‌‌کاری نکن بعد ها با یاد پدرت حسرت بخوری تا هست قدرش و بدون 

منم از بابام متنفرم هرچقدرم خوب باشه گذشته‌ای که برام ساخته رو فراموش نمی کنم

کاش میشد فراموش کنیم🥺

عزیزم قدر الانت و بدون مهم الانه که بابات کنارته و دوستت داره گذشته اسمش روشه ‌‌‌‌‌‌‌کاری نکن بعد ها ...

بخدا دست خودم نیست نمیتونم فراموش کنم....

نمیتونم ببخشمش 

من هنوزم گاهی لکنت عصبی دارم...جطور ببخشمش؟؟

هنوز مامانم از دستش تنهاس همش جلو چشممه۰

دقیقا مثل من  بابای منم همینطوره و منم باهاش مثل تو رفتار میکنم البته دارم سعی میکنم دوسش داشت ...

منم واقعا دوستش دارم ولی از دور

دوری و دوستی

2706