2752
2734
عنوان

بابام اجازع نمیده ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 42 پست
آره بهتره. خداراشکر ما هر کی از خانواده پدرم و مادرم و دوستام ازدواج کردن راحتن. نمیگم مشکل و بحث ند ...

دختر و پسر تو جوونی باید برن پی ازدواجشون البته نه به اجبار ولی واقعا بعد یه سنی نمیشه با والدین زندگی کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام یه بزرگتری کسی واسطه کن و خودتم این وسط باید یکم شجاع باشی دیگه مادرمنم نمیزاشتن شوهر کن وقتی مادرش فوت شده یه چلغوز اومد کرفتش و کلی خواستگار خوب ازدست داد همیشه بهش میگم باید شجاع بودی و با یکیشون حرف میزدی و ازدواج نیکردی ساز مخالف میزدی خالا شماهم مورد خوبی بود بهش بگو اونقدر بیاد که راضی بشن

کسی نیست بتونی بهش اعتماد کنی با بابات حرف بزنه؟ مثلا همون شوهر عمه ت؟

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

ان شاالله خدا خودش یه همسر خوب به زودی برات برسونه که از شدت خوبیش پدرت با کمال میل رضایت بده و با عزت و سربلندی و دعای خیر پدر و مادر ازدواج کنی

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

یاد اون کلیپه افتادم دختره میره پشت سر دخترای دیگه تا گل عروسو بگیره

باباش دستشو تکون میده میگه برو واینستا  🤣😂

عکس العمل باباهه جالب بود واسم😁

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
اگه تو خونه پدر آرامش داشته باشی بتونی بری سرکار و بیرون  مث بابای من بگه خوبه اما وقتی شرایط ...

میدونم چی میگی عزیزم

خونه پدر شرایطش خوبم باشه باز آدم دلش میخواد خونه خودشو داشته باشه عشق و محبت همسر و..

اگه ازدواج موفق داشته باشی.متاهلی خوبه بنظر من

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
مامانت باید توجیهش کنه که بچه ها باید برن پی زندگیشون همونطور که بابات خودش ازدواج کرده

مامانم دو هفته هست میخاد بهش بگه داره خواستگار میاد و نمیگه😂 دو هفته هست منتظر گذاشته مردمو. هعی.

یه دختر معلول که با معجزه خدا خوب شد و طعم تلخ راه نرفتنو هیچوقت نچشید🤗❤
اصلا برام مهم نیس ازدواج کنم  بابامم نظرش اینه.. ممنونشم

اگه ادامه حرفامو بخونی متوجه میشی ک گفتم چ شرایطی دارم و محدودم و اخلاقش تنده و.... کسی از رو عیش و نوش نمیخاد ازدواج کنه.

دختر و پسر تو جوونی باید برن پی ازدواجشون البته نه به اجبار ولی واقعا بعد یه سنی نمیشه با والدین زند ...

آفرین تازه منت هم میزارن ک داری میخوری و میخابی یا شوهر گیرت نمیاد...

واسه منم بیرون نمیزاره فهمید با یکی دوستم کلا محدود شدم 

من ک نمیدونه بازم از اولش محدود بودم. ب شما دوباره بعد ی مدت اعتماد میکنه و ب حالت قبل برمیگردی انشاالله.

سلام یه بزرگتری کسی واسطه کن و خودتم این وسط باید یکم شجاع باشی دیگه مادرمنم نمیزاشتن شوهر کن وقتی م ...

سلام عزیزم بنده باهاش در ارتباط نیستم و اینا هم تا ی مدت میتونن وقتشونو هدر بدن وقتی ببینن خبری نمیشه میرن جای دیگه واسه زن.

2706