2752
2734
عنوان

بابام خیلی از مامانم جوون تر میزنه ولی🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2223 بازدید | 52 پست
نه آقایون زودتر شکسته میشن و میانگین طول عمرشون هم کمتره  تنها چیزی که باعث میشه خانما هم ...

همین شب بیداری ها یکی از عوامل پیریه زودرس هستش🤦‍♀️

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرص زیاد و نرسیدن به خودش

اتفاقا بوتاکس خیلی براش خوبه بره انرژی میگیره و انگیزه چرا مقاومت می‌کنید میگی به جز اینا 

کرم و این چیزا هیچ فایده ای نداره 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
باشگاه ، یوگا ماساژ تفریح خری

باشگاه چروک پوست و درست نمیکنه 

یوگا هم همینطور 

ماساژ هم که کاملا برای چروک بیفایدس 

تفریح و خرید برای روحیه خوبن و از این به بعد باید انجام بده 

اما چین و چروک احتیاج داره به چیزایی که از بین ببرتش

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
اره مامان منم جدیدا لاغرتر شده برا همین این حسو پیدا کردم  دقیقا مامان منم پر از استرسه

براش گل گاو زبون بگیر 

شب زودتر بخوابه 

کمکش کن نطم بگیره 

تا بهتر شه حالش

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

شاید مادرت خیلی غم و ناراحتی داشته بخاطر این بوده یا بابات خیلی اذیتش کرده

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
2706